Cervelo P5 disc 2019 - rower triathlonowy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: CERVELO
 • Kategoria: Rower » Rowery i ramy » Rowery Tri/TT
 • Dostępność: Jest
 • Czas realizacji: Rowery na zamówienie
 • 32 900,00 zł

  Opis produktu

  Cervelo P5 disc model 2019. Jeden z najszybszych rowerów na Świecie, teraz wyposażony w hamulce tarczowe i jeszcze bardziej aerodynamiczną konstrukcję!

   

  Cervelo P5 Ultegra Di2 - 32900,00zł

  Cervelo P5 Dura Ace Di2  49900,00zł

  Po prostu. Szybszy. Lżejszy. Sztywniejszy.

  Po latach współpracy z najlepszymi zawodnikami triathlonu oraz indywidualnej jazdy na czas pro peletonu powstał rower, który ciężko będzie prześcignąć w wyścigu zbrojeń!

  Sezony doświadczeń inżynierów Cervelo zaoowocowały stworzeniem jeszcze szybszego i przede wszystkim lżejszego roweru w porównaniu z poprzednim modelem P5, a także masą innych maszyn TRI/TT.

  Cieszacy się ogromna popularnością model, na którym Frederic Van Lierde zdobył tytuł Mistrza Świata Ironman został ulepszony o w pełni zintegrowany i „czysty” kokpit aerodynamiczny! Dlaczego „czysty”? Nowy P5 disc to zupełnie nowy standard hydraulicznych hamulców tarczowych w połączeniu z całkowicie ukrytym systemem prowadzenia pancerzy wewnątrz ramy roweru.

  Estetyczne i niemal niewidoczne dla oporów przepływu powietrza rozwiązanie niesie za sobą dwie główne zalety! Redukcja wagi oraz zdecydowanie lepsza i łatwiejsza kontrola prędkości roweru. Hamulce tarczowa P5disc działają przy zaangażowaniu tylko jednego palca dłoni! Ogromnie ważny aspekt w szególności na technicznych, krętych trasach, gdzie skrócona droga hamowania pozwala na szybsze, a także bezpieczniejsza pokonywanie zakrętów.

  Poprawiona aerodynamika przedniej części roweru to też zasługa mono lemondki dającej ogromny zakres regulacji od strony Bike Fittingu. Występuje ona w 3 różnych gięciach 15, 30 i 50stopni. Rower fabrycznie wyposażony jest w lemondkę zadartą o 30stopni ku górze.

  Kompletna przebudowa przedniej części roweru sprawiła, że nowa P5tka jest o 22% sztywniejsza w okolicy główki ramy i aż 26% sztywniejsza w w okolicy supportu!

  Dzieki najnowszym technologią produkcji karbonu udało się uzyskać powyższy efekt nadając całej konstrukcji wyjątkowej lekkości, sztywności i aerodynamiki. 

  Cervelo P5disc wyposażony jest w zintegrowany bidon aerodynamiczny oraz box na górnej części ramy, służący do przewożenia batonów/żeli energetycznych lub akcesoriów rowerowych. Sztyca podsiodłowa posiada uchwyt na zamontowanie dodatkowego koszyka na bidon standardowej wielkości. Tego typu bidon może być też zamontowany pomiędzy ramionami na mono lemondce.

  Detale konstrukcji:

  Zdjecia...

  Detale wyposażenia:

  Tabela specyfikacji...

  Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć tą maszynę na żywo? Przyjedź na kawę do Olimpiusa! Kacper chętnie opowie o doświadczeniach z tą maszyną płynących z zawodowego ścigania w triathlonie.