CW-X Stabilyx Print wsparcie + kompresja dla biegaczy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CW-X
  • Kategoria:
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni
  • 479,00 zł 399,00 zł

Opis produktu

Znalezione obrazy dla zapytania cwx

 

 

W spodniach CW-X Stabilyx Print wykorzystano system EXO-WEB  który zapewnia ukierunkowane wsparcie w okolicy kolan, bioder i tułowia, w celu zachowania ogólnej stabilności i równowagi nawet w najcięższych warunkach. Ten rodzaj getrów jest najbardziej odpowiedni dla biegaczy i narciarzy biegowych , z uwagi na maksymalną stabilizację kolana.

System EXO-WEB  łączy poszczególne mięśnie i więzadła nóg w celu maksymalnej stabilizacji i ograniczenia drgań mięśniowych, co przekłada się na zwiększoną wytrzymałość i wydajność mięśniową. Odpowiednie wsparcie części lędźwiowej przekłada się na zwiększenie aktywności tego obszaru, co pozwala wygenerować jeszcze większą moc biegową.

Zmienna siła kompresji ułatwia krążenie w trakcie i po aktywności, minimalizując gromadzenie się kwasu mlekowego, dzięki czemu możesz być dłużej aktywny i szybciej się regenerować. 

Odzież serii Stabilyx rekomendowana jest do użytku w temperaturach powyżej 10°C, jednak zakres progowy temperatury zastosowania spodni typu insulator zależy od indywidualnej odporności użytkownika na chłód oraz warunków pogodowych. Dzięku zastosowaniu płaskich szwów getry zapewniają maksymalny komfort użytkowania i mogą być stosowane jako pierwsza warstwa w chłodniejsze dni. 

Przy pasie znajduje się niewielka kieszonka na klucz, a zastosowanie odblaskowych elmentów zapewnia lepszą widoczność i zwiększa bezpieczeństwo.

 

Kolor: Czarno szary

Getry wykonane z materiałów posiadających filtr UPF 50+

 

Znalezione obrazy dla zapytania cwx

Jeśli nie jesteś pewien jaki rozmiar wybrać prosimy o kontakt.