DexShell Ultralite Bamboo - skarpety wodoodporne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DexShell
  • Kategoria: Bieganie » Odzież » Skarpety
  • Dostępność: Brak
  • Czas realizacji: 1-2dni
  • 129,00 zł 119,00 zł

Opis produktu

Wodoodporne, oddychające skarpetki DexShell
Wodoodporne skarpetki DexShell można używać to wszystkich sportów outdoorowych: bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka itp.
Skarpetki dostarczają bezkonkurencyjnego komfortu i ciepła, dodatkowo zapewniają unikalne korzyści, których zwykłe skarpetki nie posiadają.

Twoje stopy pozostaną suche bez względu na to jak mocno przemoczysz buty.

Membrana Porelle
Wodoodporna, oddychająca membrany Porelle zostały zaprojektowany do użycia przy produkcji wysoko wydajnościowych produktów. Membrany Porelle są produkowane przyz PIL Membranes Ltd z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży.

Sztuczny jedwab Bamboo
Włokna celulozowe, które są wytwarzane z bambusa są to piąte najczęściej używane naturalne włókna po bawełnie, lnie, wełnie i jedwabiu. Z dobra przepuszczalnością powietrza, szybkim wchłanianiem wody i znakomitymi możliwościami do barwienia, sztuczny jedwab Bamboo jest też antybakteryjny, antyzapachowy, odporny na promienie UV. Włókna przyjazne dla środowiska. 

Materiały:

Skład powłoki zewnętrznej: 96% nylon, 3% elastan, 1% stretch. Powłoka ta jest wysoce odporna na ścieranie.

Środkowa warstwa została wykonana z membrany PORELLE, która sprawia, że skarpety stają się nieprzemakalne, a jednocześnie pozwala stopie oddychać oddając nadmiar wilgoci na zewnątrz.

Warstwa wewnętrzna skarpety przylegająca bezpośrednio do stopy składa się w 70% przędzy Bambusowej i 30% nylonu.

Tabela rozmiarów:
 
 
 
 
Instrukcja czyszczenia

DexShell nie są standardowymi skarpetami lub rękawicami, ponieważ są kompozytem laminowanego produktu. Nieodpowiednie użytkowanie obniży wydajność, a nawet zniszczy produkty, dlatego należy szczegółowo obserwować symbole. Należy uważać, by nie przebić membrany. Dokładne dbanie o DexShell przedłuży żywotność produktu. Prać ręcznie lub w pralce w temperaturze poniżej 40 stopni C. Nie prasować ! Nie wyżymać !

PRZY SUSZENIU TRZYMAĆ Z DALEKA OD BEZPOŚREDNICH ŹRÓDEŁ CIEPŁA!