Cervelo Aspero-5 GRX RX815 Di2 Carbon Black rower gravelowy, gravel

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CERVELO
  • Kategoria: Rower » Rowery i ramy » Rowery GRAVEL / MTB
  • Dostępność: Jest
  • 37 990,00 zł

  • Historia ceny

Opis produktu

Cervelo Aspero-5 GRX RX815 Di2 Carbon Black rower gravelowy, gravel

Wyłania się nowa rasa zawodników - kochająca swobodę i eksplorację, ale głodna jeżdżenia na dziko, błądzenia i odkrywania nie tylko geografii, ale i osobistych ograniczeń. Ta granica wymaga nowego rodzaju Gravela, zaprojektowanego tak, by nie wędrować szlakami.
Dla tych sportowców Cervelo stworzyło maszynę zaprojektowaną z myślą o czystej, niezaprzeczalnej prędkości, gotową do zjechania z linii mety, liderów KOM, PR i FKT.  Maszyna zbudowana bez ograniczeń, dla jeźdźców chętnych je przetestować.

Po premierze Aspero w 2019 roku, Cervelo nie spoczęło na laurach i od razu zabrało się do pracy nad technologiami, które będą mogły zostać wykorzystane w nowych projektach. Tak oto powstało nowe Aspero-5 - jeszcze szybsze, lżejsze i przede wszystkim piękniejsze!

Dewizą Cervelo jest zdanie "If it looks fast, it probably is". W przypadku Aspero-5 zdecydowanie tak jest, wygląda szybko nawet gdy stoi! Ukryte kable, aerodynamiczne profile ramy i zwiększony prześwit, gwarantują, szybkość, piękno i niesamowitą jazdę w każdych warunkach. 

Lightweight speed

Niektórzy mówią, że aerodynamika na gravelu nie ma znaczenia. Kto jeździł jednak przy dużym wietrze, na otwartej przestrzeni, wie że każdy gram ma znaczenie! Jeżdżąc w takich warunkach docenisz nowe Aspero-5 podwójnie!

Two-position adjustment

Zmienna geometria przedniego widelca jest szczególnie ważna przy osiąganiu dużych prędkości na które Aspero-5 jest gotowe! Dostosuj pozycję koła do warunków i poczuj różnicę w jeździe.

 

Multiple configurations

Aspero-5 zostało zaprojektowane tak, aby umożliwiać zastosowanie różnych rozmiarów kół i opon - 700x42 czy 650x49 - żaden problem! Dostosuj go do siebie, lub wypróbuj różne konfiguracje, z Aspero-5 jest to możliwe. 

 

Versatility

Sztyca karbonowa tłumiąca drgania, to rozwiązanie z powodzeniem stosowane w szosach R5 i Caledonia-5, teraz również dostępne w Aspero-5. Kierownica z flarą dla pewnego prowadzenia w trudnym terenie. Podkładki dystansujące zastosowane w mostku aby umożliwić zmiany fittingowe bez rozpinania hydrauliki. Te z pozoru niewielkie udoskonalenia, docenisz podczas jazdy.

 

 

 

Rozmiar 48, 51, 54, 56, 58, 61
Kolor: Purple Chameleon/Gold
Materiał ramy: Cervelo All-Carbon, 
Widelec: Cervelo All-Carbon, Tapered Apero Fork with adjustable Trail
Korba: Shimano GRX 810 48/31
Przerzutki Shimano GRX 815 di2
Hamulce: Shimano GRX 815 hydraulic disc
Kaseta: Shimano HG800 11-34
Łańcuch: Shimano HG-701
Koła: Reserve 32mm carbon, DT350 XDR
Opony: Panaracer Gravelking SK Sport Folding 700x38
Kierownica: Carbon AB09, flara 16st
Mostek: Cervelo ST32 Alloy
Siodło: Prologo Diamention Nack 
Sztyca: Cervelo SP19 Carbon
Rok produkcji: 2022