Inov-8 roclite 280 buty terenowe damskie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Inov-8
  • Kategoria:
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni
  • 499,00 zł 279,00 zł

Opis produktu

Znalezione obrazy dla zapytania inov8 logo

 

Nowa, odświeżona wersja Inov-8 Roclite 280! Jeden z  najbardziej uniwersalnych modeli w ofercie Inov-8. Zróżnicowany bieżnik (w postaci kwadratów i prostokątów) sprawdzi się zarówno na nizinach podczas treningów po ubitych leśnych ścieżkach, ale również w górach na grząskim terenie. 

Inov-8 Roclite 280 ma wszystko to, co najlepsze w Inov-8! Niska waga, systemy amortyzujące oraz elastyczna podeszwa, która pozwoli Ci w pełni zapanować nad tymi butami! Niski drop 9mm (różnica pomiędzy wysokością pięty a palców) - oraz umiarkowana ilość amortyzacji sprawiają, że ten but to doskonała propozycja dla tych biegaczy, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z marką Inov-8.

Ten but został zaprojektowany z myślą o górskich maratonach - imprezach gdzie liczy się doskonała przyczepność i kontrola buta na nierównej nawierzchni, ale istotna staje się również pewna doza amortyzacji i izolacji od podłoża. I właśnie takie cechy posiada Inov-8 Roclite 280! Inov-8 dedykuje ten sprzęt na biegi trwające po kilka do kilkunastu godzin.  Wnętrze jest obszerne i pozwala zachować komfort nawet w wysokich temperaturach i po kilku czy kilkunastu godzinach biegu, kiedy stopy są już spuchnięte.

Inov-8 dedykuje ten sprzęt na wyścigi lub etapy trwające po kilka do kilkunastu godzin. Mimo piórkowej wagi, we wnętrzu podeszwy znajdziemy warstwę pianki, a także płytkę z tworzywa, która ma za zadanie usztywnić delikatnie but, tak by zmęczona noga miała większy komfort. Wnętrze jest obszerne i pozwala zachować komfort nawet w wysokich temperaturach i po kilku dniach wędrówki lub biegu, kiedy stopy są spuchnięte.