Inov-8 X-Talon 200 DWR Unisex

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Inov-8
  • Kategoria: Bieganie » Buty wyprzedaż » Inov-8
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni
  • 499,00 zł 299,00 zł

Opis produktu

Znalezione obrazy dla zapytania inov8 logo 
Inov-8 X-Talon 200 wodoodporne buty do biegania w terenie

 Najpopularniejsze  inov-8 w Polsce, teraz w nowej odsłonie. Siateczkę mesh zastąpił trwalszy materiał DWR o zwiekszonej odporności na przemakanie.

X-Talon 200 został specjalnie zaprojektowany do ścigania się na najtrudniejszych warunkach przełajowych. Zdobyto w nich więcej tytułów mistrzowskich w biegach terenowych niż w jakimkolwiek innym modelu konkurencji.

W świecie rajdów i turystyki nikt im nie dorówna pod względem trakcji i niesamowitej lekkości. Podeszwa wykonana jest z bardzo przyczepnej mieszanki gumy zbliżonej parametrami do obuwia wspinaczkowego. Bieżnik przypomina zimową oponę przeznaczoną na głębokie błoto i to jest właśnie żywioł X-Talonów. Powyżej znajduje się niewielka warstwa pianki EVA. Dolna część cholewki stabilizuje nogę i chroni przed uderzeniami w palce, czy bok stopy. Cholewka z DWR jest wytrzymalsza, nie przepuszcza wody,  doskonale "oddycha"- lepiej niż tradycyjne memrany GTX.

Polecamy na jesienno- zimowe bieganie.

Unisex.

Waga katalogowa: 240g (rozm.42,5)

Grubość podeszwy: tył 9mm, przód 6mm

 

 

Durable water repellent

Wysokiej jakości powłoka stanowiąca dodatek do taknin, chroniąca przed wilgocią. Tworzy cienką, hydrofobową powierzchnię na materialne, zapewniając nieprzedostawanie się wody do środka. Co ważne, nie zmniejsza oddychalności tkaniny pod sobą.