Reserve 50/65mm Disc karbonowe koła szosowe/triathlonowe (Cervelo)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CERVELO
  • Kategoria: Rower » Koła, opony, szytki, dętki » Koła szosowe/czasowe
  • Dostępność: Jest

Opis produktu

Reserve (cervelo) szosowe koła karbonowe 50/65mm disc.

Koła szosowe koncernu Santa Cruz produkowane dla Cervelo pod nazwą Reserve z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ
Stożek carbon tył 65mm przód 50mm. Koła pod hamulce tarzowe, przystosowane pod system tubeless.

Taka wysokość stożka sprawdzi się idelanie w rowerze szosowym jak i triathlonowym, szczególnie w przypadku lekkich zawodników, którzy nie chcą tracić kontroli nad rowerem.


Koła fabryczne, zdjęte z nowego roweru Cervelo S5 2021

Dożywotnia gwarancja

Koła Reserve od Santa Cruz objęte są dożywotnią gwarancją. Jeżeli uda ci się uszkodzić obręcz podczas szalonej jazdy, to firma Santa Cruz przygotowana jest wymienić je na nowe. 

Niezniszczalne karbonowe koła Reserved

Wspaniałą przejażdżkę może znienacka popsuć dziurawa dętka czy złamana obręcz. Jednak z rowerami Santa Cruz to ci nie grozi. Priorytetem podczas produkcji karbonowych kół Reserve tej właśnie marki jest siła i wytrzymałość. Koła są ekstremalnie mocne, ponieważ ich obręcze wyprodukowane są z najlepszego karbonu na rynku. Marka jest święcie przekonana o jakości swoich kół.

To że koła są mocne wcale nie znaczy, że są sztywne. Koła marki Santa Cruz, w odróżnieniu od innych marek, są odpowiednio sprężyste tak, by jazda na nich była maksymalnie komfortowa. Marka koncentruje się przedewszystkim na produkcji rowerów offroadowych i dlatego chce by riderzy czuli się na nich wygodnie nawet w najbardziej dzikim terenie. Celem marki jest doskonałość pod każdym względem: od grubości obręczy po szprychy. „Wiemy co potrzebują i czego chcą nasi kliensi - nie ważne czy chodzi o profesjonalnego sportowca, czy o rekreacyjnego rowerzystę.“