Cervelo Caledonia disc 2022 - rower szosowy Shimano 105 Oasis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CERVELO
  • Kategoria: Rower » Rowery i ramy » Rowery szosa
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: dostępne wkrótce
  • 15 990,00 zł

Opis produktu

SIMPLY. BETTER.

Cervelo Caledonia disc 2022 Oasis Shimano 105 rower szosowy 

Caledonia nie wpisuje się w ramy standardowego roweru szosowego i to nam się niej podoba! . Powstała na czwartkowych wieczornych przejażdzach teamu Cervelo - na trasach, które często nie mają już nic wspólnego z "szosówkami". Komfortowa geometria i szeroki prześwit na oponę, spawiają że jest to niezwykle przyjemny rower do jazdy, szczególnie na drogach które nie są idealne. 

Celem projektowym modelu Caledonia było zrównoważenie trwałości, niskiej masy i aerodynamiki z zachowaniem komfortowej geometrii.

W rowerze Cervelo Caledonia zastosowano standardową okrągłą kierownicę, wspornik kierownicy i wspornik siodła, co daje rowerzystom możliwość zbudowania własnego roweru bez kompromisów i całkowicie bezproblemową pracę fittingową.

Zintegrowane mocowania akcesoriów i ukryte mocowania błotników pozwalają zachować eleganckie linie roweru, dzięki czemu możesz jeździć ze światłami i komputerem nawet w ulewnym deszczu i nadal dobrze wyglądać. Bo każdy wie, że jeśli rower wygląda szybko, to pewnie taki jest.

 

Współcześni kolarze szosowi poszukują rowerów, które poradzą sobie na długich dystansach, narzucą szybkie tempo, nie znają ograniczeń i dają maksimum radości. Dzięki zastosowaniu włókien węglowych o niższym module sprężystości w kluczowych obszarach, aby zminimalizować kruchość włókien o wysokim module, Caledonia oferuje wydajność, komfort i prędkość. Aha, i nadaje się do stosowania z oponą 34 mm. Lub 31mm z błotnikami.

 

Zintegrowane uchwyty na akcesoria
Zintegrowane mocowania pozwalają na stosowanie błotników, świateł i komputerów bez wpływu na aerodynamikę lub strukturę roweru. Wbudowane systemy wsporników oferują proste i estetyczne rozwiązanie.

 

Zdejmowane mocowanie przerzutki przedniej
Mocowanie przerzutki przedniej przykręcane jest z wytrzymałego stopu aluminium i mocowane do ramy za pomocą dwóch śrub z łbem stożkowym. Umożliwia to łatwą wymianę w przypadku uszkodzenia, a także dostosowanie do nowych standardów, które stają się dostępne. Mocowanie przerzutki może być również całkowicie usunięte, jeśli wybierzesz system 1x.

 

 

Specyfikacja:

Marka, model Cervelo Caledonia Disc
Rok 2022
Kolor Oasis
Widelec:

Cervelo All-Carbon, Tapered Caledonia Fork

Przerzutka przednia:

Shimano 105 R7000, 11 spd

Przerzutka tylna:

Shimano 105 R7000, 11 spd

Hamulce:

Shimano 105 7020 Hydraulic Disc

Kierownica:

Cervelo Alloy

Korba:

Shimano R7000 52/36

Sztyca:

Cervelo 27.2 Alloy

Stery:

FSA IS2 1-1/8 x 1-1/2

Kaseta:

Shimano 105 R7000, 11 spd, 11-34

Łańcuch:

Shimano CN-HG601, 11 spd

Koła:

Alexrims Boondocks-5D, 28h (F), 28h (R), 21mm IW, 6-bolt, Tubeless Ready

Siodło:

Cervelo Road Saddle

Opony:

Vittoria Zaffiro Pro V Folding G2.0 30c