OAKLEY SUTRO S Okulary sportowe Prizm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: OAKLEY
  • Kategoria: Bieganie » Akcesoria » Okulary
  • Dostępność: Brak
  • Czas realizacji: 1-2 dni
  • 599,00 zł

Opis produktu

Oakley Sutro S okulary sportowe 

Sutro S to model, który został zaprojektowany i stworzony po to, abyś mógł dostrzec jeszcze więcej szczegółów. Poprawi on zarówno kolor, jak i kontrast podczas wymagających treningów. 

Marka OKALEY postanowiła na nowo zdefiniować wygląd tradycyjnych okularów, których przeznaczeniem jest ochrona wzroku podczas uprawiania aktywności fizycznych. Co zainspirowało projektantów OKALEY do nowego designu? Rowerzyści, którzy na co dzień preferują jazdę na rowerze po mieście Ich wysoko zawijana osłona nadaje jednocześnie odważnego, jak i stylowego wyglądu.

 

Technologia soczewek Prizm ochroni Twoje oczy bez względu na panujące aktualnie warunki. Poprawie ulega również widzenie – kontrast oraz kolor zostały ulepszone, abyś mógł cieszyć się uprawianiem aktywności, dostrzegając każdy szczegół. Z kolei duże soczewki zapewnią użytkownikowi lepsze widzenie peryferyjne, a także pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Materiał, z którego wykonano oprawki to O Matter. Cechuje go trwałość, dzięki czemu okulary posłużą przez wiele sezonów. Zapewnia on także komfort, co zdecydowanie wpływa na użytkowanie. O jeszcze większą wygodę zadbają również noski Oakley Unobtainium. Zwiększają one  przyczepność przy intensywnym wysiłku -  nie musisz martwić się, że okulary zaczną się zsuwać podczas jazdy na rowerze. 

Model: Sutro S 
Kolor Oprawy: matte navy
Kolor Soczewek: Prizm Saphire
Polaryzacja: Nie
Zawartość opakowania: Woreczek, Etui
Gwarancja: 2 lata - wraz z dowodem zakup