Kumulujemy energię triathlonu we Wrocławiu! Olimpius Triathlon & Bike Fitting 3D - siedziba firmy Wrocław

Od 1 stycznia 2019 roku siedziba naszej firmy to ul. Kamieńskiego 207 we Wrocławiu. Od półtora roku działamy w tej lokalizacji, a teraz łączymy wszystkie siły, aby to w stolicy dolnego śląska zapewnić Wam najwyższą jakość obsługi!

Jako rodzinny zespół Olimpius na codzień zapewniamy doradztwo w kwestiach serwisowych, sprzętowych, czy trenerskich! Już od 15lat jesteśmy obecni na rynku! Ufff, ale ten czas leci! Ekspercką wiedzę reprezentujemy, również dzięki współpracy z wieloma przyjaciółmi biznesu. Ekipa Olimpius to min:


Olimpius Triathlon & Bike Fitting 3D to odświeżone hasła przewodnie naszej działalności. Idąc za ciosem, odnowiliśmy graficzny wygląd naszch logotypów. Mamy nadzieję, że równie mocno kojarzą się one z Hawajami, co reprezentują solidną, rzetelną wiedzę w klimacie ogólno rozumianego słowa "Aloha", które symbolizuje otwartość, serdeczność służenie pomocą.

W ogólnopolskim zasięgu nadal działa nasza strona internetowa i za jej pośrednictwem chętnie odpowiemy na wszelkie pytania online, a także zaprezentujemy nowości z życia czołowych marek triathlonu, kolarstwa i biegania.

Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w sezonie 2019! Aloha!