TriathlonCAMP Majorka 2019 - obóz triathlonowy 12 dni - termin 2-13 kwietnia

Jak co roku wybieramy się na piękną wyspę na morzu Śródziemnym w celu "rozgrzania" umiejętności kolarskich przed sezonem!

"Ta wyspa to idealne miejsce dla triathlonistów przygotowujących się do startów na dystansach średnich i długich. Termin zgrupowania wypada w okresie wczesnostartowym i powinien być obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego wytrzymałościowca. Dodatkowo uczestnicy pewni swoich możliwości i umiejętności mogą przedłużyć swój pobyt i wystartować w zawodach w Portocolom na dystansie 111 lub 55.5 km."

- Jakub Adam - Trener z licencją British Triathlon Federation oraz Polskiego Związku Triathlonu

ZAKWATEROWANIE

Miejsce pobytu to czterogwiazdkowy Hotel Hoposa Villaconcha położony w zatoce Pollensa, w którym oferujemy pobyt w apartamentach 2-4 osobowych typu studio z aneksem kuchennym, łazienką i dostępem do sieci WiFi. Jest to najlepsze miejsce na organizację obozu triathlonowego. Hotel wyposażony jest w otwarty basen 25 m z podgrzewaną wodą, serwis i sklep rowerowy, pomieszczenie na rowery wraz z myjnią, centrum do analiz biomechaniki ruchu w bieganiu i kolarstwie, miejsce do ćwiczenia stref zmian oraz komory hipoksyjne. Ponadto tereny dookoła hotelu tworzą idealne warunki do treningu kolarskiego oraz biegowego, które będą uzupełnione treningami ogólnorozwojowymi na plaży lub siłowni oraz pływaniem zarówno na basenie jak i w zatoce. W ramach odnowy biologicznej hotel zapewnia możliwość skorzystania ze SPA oraz masaży. Restauracja hotelowa zapewnia posiłki dopasowane do potrzeb triathlonistów.

WSPÓLNE TRENINGI
Zaplanowane treningi grupowe są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Ze względu na zróżnicowany poziom grupy wspólne treningi odbywają się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania uczestników. W czasie wolnym zaplanowaliśmy konsultacje trenerskie, podczas których nasi trenerzy odpowiedzą na pytania uczestników. W ramach odnowy biologicznej Hotel Hoposa Villaconcha oferuje SPA i masaże. Jest również możliwość wypożyczenia namiotów hipoksyjnych.

Treningi są prowadzone na 3 różnych poziomach zaawansowania (podstawowym, średniozaawanoswanym i zaawansowanym). Staramy się utrzymywać liczbę 8 -10 osób trenujących pod opieką jednego z trenerów.

Należy ze sobą zabrać:

 • obuwie oraz odzież adekwatną do pogody
 • rower szosowy*/kask/światełka (przód – białe, tył – czerwone + odblask)
 • sprzęt zapasowy (dętka, pompka, narzędziownik)

* Istnieje możliwość wypożyczenia roweru w hotelu

CENNIK:
 • apartament 2 osobowy w cenie 4 590 pln/os
 • apartament 3 osobowy w cenie 4 190 pln/os
 • apartament 4 osobowy w cenie 3 790 pln/os
Cena zawiera:
 • 11 noclegów w hotelu Hoposa Villaconcha
 • wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)
 • udział w zaplanowanych treningach grupowych
 • opieka trenerska
 • uczestnictwo w wykładach oraz zajęciach dodatkowych
 • transfery lotnisko – hotel – lotnisko

* Wiemy jak ważna jest działalność zespołowa, dlatego przygotowujemy specjalne zniżki dla grup oraz triathlonistów z rodzinami. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie.

*Wszyscy uczestnicy wyjazdu na Majorkę powinni posiadać ubezpieczenie z rozszerzeniem o uprawianie sportu wyczynowego na terenie Hiszpanii.
SUGEROWANE POŁĄCZENIE LOTNICZE: Wrocław-Palma-Wrocław wylot 2.04.19 powrót 13.04.19 koszt ok. 1000zł z rowerem

Harmonogram wyjazdu oraz transfery lotnisko – hotel – lotnisko są dopasowane do godzin lotów z Wrocławia. W przypadku innych połączeń lotniczych ofertę przygotowujemy indywidualnie