Keywin prawdopodobnie najlepsze pedały do triathlonu! Optymalizacja pracy nóg w pozycji aero!

Keywin CRM pedały szosowe z regulacją szerokości osi QFACTOR w zakresie 55-65mm

Jedyne na rynku pedały, gdzie poza możliwościami personalizacji szerokości rozstawu nóg w cyklu pedałowania mamy do dyspozycji dostosowanie luzu roboczego na łożyskach osi pedałów, a nie blokach rowerowych. Wyjątkowo duża powerznicha bloków (3045mm2) zapewnia doskonały transfer mocy i niepowtarzalne połącznie z rowerem. Duży zakres cofniecia punktu połaczenia bloku z butami w znaczny sposób ułatwia osiągnięcie optymalnej, aerodynamicznej pozycji, która sprzyja późniejszemu biegowi w triathlonie.

Pracując na pedałach Keywin CRM podczas Bike Fitting'u 3D we Wrocławiu stwierdziliśmy ogromne benefity w wykorzystaniu napedu generowanego przez nasz specyficzny, w każdym przypadku różnie uwarunkowany aparat ruchu. Zarówno triathloniści, jak i zawodowi kolarze odczuwają usprawnioną pracę mięśni nóg na rowerze wyścigowym.

Zachęcamy do skorzystania z 10% rabatu na pedały Keywin podczas ustawienia pozycji na rowerze w systemie kamer 3D, którym dysponujemy w naszym studio Wrocław. Umów się na Bike Fitting teraz!