Elite Race 2020 - wyścig na trenażerach w Olimpius Wrocław

Lubicie rywalizację, ale już niekoniecznie jazdę w zimowej scenerii? Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Już od wtorku 7 stycznia w naszym sklepie we Wrocławiu organizujemy Elite Race – wyścig na trenażerach Elite Drivo II.

Szczegóły na www.elite-trenazery.pl.

Nowa odsłona największej zimowej rywalizacji na trenażerach powraca!

Zawodowi kolarze przenieśli się na zimę do Hiszpanii, na wyspy Morza Śródziemnego i do Kalifornii. Trenują tam z zapałem, aby zbudować formę na nadchodzący sezon zmagań w sławnych klasykach i wielkich tourach. Jeśli nie udało Ci się być tam z nimi – nic straconego, możesz trenować równie intensywnie we własnym domu!

Zdarza się, że zimą brakuje motywacji do kręcenia kilometrów. Czasami nie chce się wsiadać na rower czekający na trenażerze w pokoju. Dlatego marka Elite od lat pomaga „wątpiącym” poczuć nutkę rywalizacji, organizując Elite Race! Dzięki tej inicjatywnie możesz pościgać się ze z innymi kolarzami, spotykając się w wybranych miejscach, w Twojej okolicy.

Gdzie odbywa się Elite Race?

W wybranych sklepach rowerowych w całym kraju przygotowane zostaną stanowiska z najnowszymi trenażerami Elite Drivo. Weź udział w zimowym klasyku i poczuj adrenalinę.

Kiedy startuje wyścig?

Eliminacje rozpoczną się 7 stycznia 2020. Sklepy rowerowe biorące udział w Elite Race przygotują trenażery Elite Drivo wraz z monitorami do wyświetlania trasy wyścigu. Wszyscy uczestnicy będą konkurować na tym samym wirtualnym torze. Najlepsi awansują do etapu finałowego, który będzie rozgrywany w miejscu gdzie odbywały się wcześniejsze starty. Termin rozegrania finałów to 29.02.2020(MĘŻCZYZNI) 7.03.2020(KOBIETY).

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci voucherów wartościowych do wykorzystania w sklepie, w którym rywalizowali, całoroczny pakiet serwisowy Olimpius oraz okazjonalne prezenty.

Regulamin ELITE RACE 2020

Kliknij TUTAJ, aby pobrać.