Stroje customowe tri Olimpius comfortAERO i podiumAERO

Nasze stroje triathlonowe tworzymy my - czynni zawodnicy startujący zarówno w age grupach jak i kategoriach PRO. Co nas wyróżnia?

  • nasze materiały chronią przed UV50+
  • mamy najlepsze na rynku włoskie materiały, dodatki i wkładki triathlonowe
  • projektujemy i szyjemy stroje w Polsce
  • zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i aerodynamice
  • sprawdzone w bojach podczas najdłuższych dystansów, nawet potrójnego IM!

Strój triathlonowy comfortAERO
Zaprojektowany i testowany przez zawodników Olimpius triathlonTEAM korzystając z sugestii profesjonalistów jak i amatorów. Przeznaczony do długich dystansów w triathlonie, doskonale sprawdzi się także jako strój treningowy lub na dystansach krótkich . Wiemy czego oczekuje zawodnik od stroju, który towarzyszy mu podczas całych zawodów. Komfort to podstawa. Nasze stroje dają pewność pełnej funkcjonalności, komfortu użytkowego, wytrzymałości i jakości wykonania.
Strój triathlonowy podiumAERO

Stworzony z myślą o zysku aerodynamicznym na długich dystansach triathlonu! Autorski projekt Roberta Karasia, Mistrza Świata Ultra Ironman oraz Kacpra Adama, Mistrza Polski na 1/2 Ironmana. Zaprojektowany tak, aby idealnie przylegał do ciała w pozycji na lemondce roweru triathlonowego.

Szereg koncepcji tj. kołnierzyk, specyficzne odszycie rękawów, czy poprzeczne ułożenie włoskiego materiału High Speed sprawia, że strój niemal nie marszczy się w kluczowych dla aerodynamiki miejscach. Ten strój jest bardziej dopasowany w porównaniu do podstawowej wersja naszego stroju, jednak na etapie kolarskim zauważysz znaczącą różnicę!

Już wkrótce kolejne nowości w naszej ofercie. Stroje bez rękawków, spodenki i koszulki triathlonowe... Stay tuned!