SwimGuard bojka do pływania z suchą komorą

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SwimGuard
 • Kategoria:
 • Dostępność: Jest
 • Czas realizacji: 1-2dni
 • 169,00 zł

  Opis produktu

  SwimGuard dmuchana bojka do pływania na wodach otwartych.
  Bojka jest specjalnie zaprojektowana by zapewnić bezpieczeństwo podczas pływania na wodach otwartych spełniając 3 ważne funkcje, nie ujmując nic na komforcie i efektywności pływania:

  1) Bojka czyni Cię widocznym dla ludzi z brzegu, ratowników, użytkowników łódek czy innych pływających środków transportu dzięki odblaskowej, pomarańczowej barwie.

  2) Dzięki swej wyporności doskonale niesie pomoc w przypadku braku sił, kurczy czy kontuzji.

  3) Nowatorska konstrukcja pozwala na przechowanie drobnych przedmiotów wewnątrz bojki zabezpieczając je przed wodą. Z bojką  klucze do samochodu, dokumenty, drobne pieniądze zawsze będziesz miał przy sobie! Bojka z pewnością pomieści również klapki czy ubranie, zatem koniec z zostawianiem ich na brzegu!

  Wymiar bojki przed napełnieniem 69x36cm . Pojemność ok. 28 litrów. 2 uchwyty i 2 zawory. Kolor pomarańczowy

  Przeznaczona dla umiejących pływać!

   

  Bojka  to zupełna nowość na Polskim rynku! W odróżnieniu od popularnych plastikowych "pamelek" jest dmuchana, czyniąc ją łatwą w transporcie i przechowywaniu. Z powodzeniem można ją zwinąć do rozmiaru butelki 1l i włożyć do plecaka czy worka biegowego.

  Bojka pewnie utrzymuje dorosłą osobę o wadze do 90kg na powierzchni wody. W zestawie załączona szarfa do zamocowania do pasa.

  W odróżnieniu od innych bojek posiada krótki pas sprawiając że długi sznur nie plącze się między nogami, jak również ułatwiając jej złapanie w razie konieczności.

  Teraz i ty możesz czuć się bezpiecznie gdziekolwiek pływasz.

  Produkt przeznaczony dla osób umiejących pływać, nie jest to sprzęt ratowniczy!