Vitargo Carboloader karton 18 saszetek napój węglowodanowy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: VITARGO
 • Kategoria: Bieganie » Odżywki
 • Dostępność: Jest
 • 129,00 zł

  Opis produktu

  Kupuj taniej. karton 18 saszetek Vitargo Carboloader 75g

  Unikalny napój węglowodanowy dla sportowców, dający wyraźnie odczuwalne efekty.

  Vitargo® CARBOLOADER zawiera specjalnie udoskonalony węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Ten unikalny węglowodan powoduje że Vitargo® CARBOLOADER
  uzupełnia niedobory glikogenu w organizmie.
  Uzupełnia, ale nie zastępuje w pełni normalnych posiłków.

  Vitargo® CARBOLOADER daje najlepsze efekty w uzupełnianiu węglowodanów w organizmie jako napój sportowy przed i podczas treningów/zawodów, a także co jest bardzo ważne uzupełnia bilans energetyczny po treningu/zawodach.

  Badania kliniczne Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie potwierdzają powyższą teorię.

  Poprzez uzupełnianie węglowodanów uzyskujemy maksymalną wytrzymałość organizmu.

  Powszechnie wiadomo że nie uzupełnione zapasy glikogenu w organizmie powodują obniżenie wytrzymałości fizycznej.
  To znaczy zawodnik nie wytrzymuje tempa w ciągu trwania treningu/zawodów. Dobrze zaplanowany i ułożony jadłospis jest podstawą aby sportowiec mógł osiągać
  zadawalające wyniki. Jednak sportowcy trenujący bardzo intensywnie, często uczestniczący w zawodach mają duże kłopoty w uzupełnianiu zapasów węglowodanów tylko poprzez posiłki. Vitargo® CARBOLOADER daje możliwość uzupełniania węglowodanów w bardzo skuteczny i wygodny sposób.

  Według dietetyków sportowiec ważący 70-75 kg potrzebuje 600g rozpuszczalnych węglowodanów dziennie na trzy dni przed zawodami. Aby uzyskać taką ilość węglowodanów zawodnik potrzebowałby zjeść ok. 5 kg ziemniaków, lub 2,5 kg makaronu w ciągu dnia. Z ręką na sercu: Kto da radę pochłonąć taką masę jedzenia ?

  Saszetka 75g przeznaczona jest do rozpuszczenia w 0,8l wody, najlepiej niegazowanej.

  Z Vitargo® CARBOLOADER możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów !

  Gwarantowany, skuteczny i optymalnie wykorzystany trening dzięki uzupełnianiu węglowodanów.
  Bardzo ważne zarówno dla wyczynowców i amatorów jest zachowanie balansu energetycznego. Organizm któremu nie dostarczymy odpowiedniej ilości energii jest narażony na infekcje, mogą pojawić się symptomy przetrenowania. Aby temu zaradzić bardzo ważne jest aby w ciągu 1 / 2 - 1 godziny po treningu/zawodach uzupełnić organizm w odpowiednią ilość węglowodanów (glikogen w wątrobie i mięśniach).

  Vitargo® CARBOLOADER jest jedyną gwarancją że w sposób bardzo szybki i nie powodując zaburzeń uzupełni węglowodany z wodą. Węglowodan zawarty w Vitargo® (według badań Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie) 70% szybciej niż inne napoje sportowe uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach i w wątrobie po treningu/zawodach.

  Utrzymanie tempa podczas trwania zawodów.
  Vitargo® CARBOLOADER jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Podczas trwania zawodów najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo® CARBOLOADER, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 1 torebkę (75g) Vitargo® na godzinę.

  Vitargo® CARBOLOADER posiada tę zaletę że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń trawiennych podczas wysiłku sportowego.

  Vitargo® CARBOLOADER sprzedawane jest w 75 g saszetkach, oraz w 2 i 5 kg wiaderkach.

  Smak: pomarańczowy.

  Skład:
  skrobia, syrop cytrynowy, naturalne aromary, środki słodzące (aspartam, acesulfan-K).

  Uwaga !!!
  Produkt zawiera fenyloalaninę i nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię. Nie poddawać gotowaniu.

  Wartość odżywcza

  w 100g

  w 75g

  Wartość energetyczna kJ/kcal

  1550/370

  1150/280

  Węglowodany

  92g

  69g

      w tym skrobia

  90g

  68g

      w tym cukry proste

  <0,5g

  <0,5g

  Białka

  <0,5g

  <0,5g

  Tłuszcze

  <0,5g

  <0,5g