22-12-2022

Stroje triathlonowe z personalizacją lub dowolną grafiką - Twój pomysł, nasze wykonanie!

Nasze stroje triathlonowe tworzymy my - czynni zawodnicy startujący zarówno w age grupach jak i kategoriach PRO. Co nas wyróżnia?

Odzież triathlonowa #OliSportsWEare jest zaprojektowana i testowana przez zawodników olimpius triathlonTEAM korzystając z sugestii profesjonalistów, Tomasza Brembora, Roberta Wilkowieckiego, Kacpra Adama i innych czołowych polskich triathlonistów. Wiemy czego oczekuje zawodnik od strojów, które towarzyszą mu podczas zawodów i treningów.

Nasze stroje dają pewność pełnej funkcjonalności, komfortu użytkowego, wytrzymałości i jakości wykonania.

Wykonujemy stroje triathlonowe z personalizacją lub dowolnym nadrukiem FULL CUSTOM już od 1 sztuki! Czas produkcji stroju wynosi od 3 tygodni (poza sezonem startowym) do 8 w szczytowym okresie. 

 

Stroje comfortAERO i podiumAERO FULL CUSTOM to możliwość stworzenia stroju z dowolnym nadrukiem, gdzie ograniczeniem co do jego wyglądu jest jedynie wyobraźnia. Możemy stworzyć stój w oparciu o Twoje wskazówki, lub możesz przygotować go samodzielnie, jeśli posiadasz umiejętności i programy do tworzenia grafik. 

 

Nasze stroje w wersji z PERSONALIZACJĄ bazują na katalogu gotowych wzorów, które możemy dopasować kolorystycznie do Twoich preferencji. Na takich strojach możemy umieścić dodatkowo logotypy, flagę, godło, imię nazwisko lub inne elementy, które chcesz aby się tam znalazły.

 

Katalog gotowych wzorów znajdziesz TUTAJ

Szczegółowe informacje o strojach znajdziesz TUTAJ