04-10-2023

Shimano - akcja serwisowa - kontrola mechanizmów korbowych

Jak pewnie już słyszeliście, w związku z możliwą wadą produktową, Shimano rozpoczyna program przeglądów i wymiany wybranych korb szosowych Ultegra i Dura Ace. W związku z tym faktem, zapraszamy do umawiania terminów na DARMOWY przegląd Waszych korb. W naszym serwisie zweryfikujemy czy korba, którą posiadacie kwalifikuje się do programu wymiany, oraz w razie potrzeby przeprowadzimy cały proces reklamacji.
 
Dla kogo przewidziana jest akcja serwisowa:
 
Kontrola mechanizmów korbowych jest przeznaczona dla posiadaczy korb ULTEGRA FC-6800, DURA-ACE FC-9000, ULTEGRA FC-R8000, DURA-ACE FC-R9100 i FC-R9100-P, wyprodukowanych w okresie od 1 czerwca 2012 r. do 30 czerwca 2019 r. włącznie.
 
Jak wygląda, ile trwa serwis i ile kosztuje:
 
Przegląd mechanizmu korbowego (jeśli kwalifikuje się do akcji serwisowej) jesteśmy w stanie zrobić zazwyczaj w tym samym dniu, w którym rower zostanie do nas dostarczony (po wcześniejszej rezerwacji terminu). Akcja serwisowa składa się z kilkunastu kroków opisanych w instrukcjach wewnętrznych dla mechaników. Usługa jest bezpłatna.
 
Czy jest potrzebny dowód zakupu:
 
Do bezpłatnego przeglądu mechanizmów korbowych nie jest potrzebny dowód zakupu roweru lub korby. Dodatkowo, darmowy przegląd tego elementu przeprowadzamy również na rowerach/korbach nie zakupionych w naszym sklepie.
 
Jak umówić bezpłatny przegląd mechanizmu korbowego shimano?
 
Przegląd można umówić podczas wizyty w naszym sklepie, mailowo, telefonicznie lub poprzez nasze media społecznościowe.
 
Macie dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu!