Bike Fitting 3D Wrocław

W naszym sklepie we Wrocławiu oferujemy precyzyjny Bike Fitting w technologii 3D oraz serwis rowerów triathlonowych, szosowych i MTB.

Zajmujemy się, również tuningiem/wymianą wszelkich komponentów rowerowych bazując na doświadczeniach zawodników PRO triathlonu, kolarstwa szosowego, a także wiedzy trenerskiej Jakuba Adama, certyfikowanego trenera z licencją British Triathlon Federation oraz Polskiego Związku Triathlonu. 

Nasz zespół ekspertów/przyjaciół biznesu tworzą także: 

Janisz Borczyk - Bike Fitter/Serwisant 

Kacper Adam - Bike Fitter/dwukrotny Mistrz Polski Elity na dystansie 1/2IM

Robert Karaś - Mistrz Świata Triple Ironman

Marcin Białobłocki - jednen z najszybszych "czasowców" na świecie.

Wyposażenie techniczne sklepu Olimpius to produkty i narzędzia takich marek jak Shimano, Park Tool i STT Bike Fitting System. Dzięki nim zapewnimy profesjonalne ustawienie pozycji na wybranym przez Ciebie rowerze, doradzimy jak przygotować Twoją maszynę do specyfiki reprezentowanego sportu, czy jak wybrać odpowiedni rozmiar ramy.

 W procesie dopasowania pozycji pracujemy na zaawansowanym technologicznie systemie kamer 3D dającym praktycznie nieograniczone możliwości analizy kluczowych parametrów układu ciała na rowerze.

W czasie rzeczywistym przedstawione są wszystkie zestawienia danych użytkownika: parametry biomechaniczne, statystyki pedałowania, rotacji bioder, odchyleń kolan itp. Pozwala to nam na dynamiczną regulację pozycji oraz modyfikację roweru.

Nie ma miejsca ani czasu na przybliżone obliczenia. Jazda rowerem z STT Bike fitting system 3D zapewnia dużą precyzję i milimetrową dokładność.

Przykładowe dane analizy dynamicznej:

...

...

 

System analizy pozwala na szybkie uzyskanie informacji i dokonywanie niezbędnych poprawek jednak na wizytę musisz przeznaczyć ok. 3-4 godziny. Średnio tyle czasu zajmuje ustawienie pozycji na rowerze triathlonowym, włacznie z podstawowym przeglądem roweru, który uwzględniamy w poniższych cenach:

  • Bike fitting roweru triathlonowego: 599,00zł
  • Bike fitting roweru szosowego: 449,00zł
  • Bike fitting roweru szosowego z lemondką: 599,00zł
  • Bike fitting roweru MTB: 449,00zł
  • Dopłata za drugi rower: 200,00zł
  • Usługa doboru rozmiaru ramy przed zakupem roweru: 200,00zł

*W przypadku zakupu roweru w Olimpius w/w usługi są bezpłatne!

 UMÓW WIZYTĘ: