Assos Equipe RS Jersey S9 Targa koszulka rowerowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ASSOS
  • Kategoria: Rower » Odzież na rower
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni

Opis produktu

ASSOS to Szwajcarska marka, która zaskakuje najlepszymi materiałami oraz przemyślaną konstrukcją swoich produktów. Pojawiła się na rynku ponad 40 lat temu, jako prekursor strojów aerodynamicznych. Assos wprowadził na rynek lycrę zastępującą wełnę i bawełnę, które były odpowiedzialne na wyścigach za utratę prędkości. 

Assos Equipe RS Jersey S9 Targa koszulka rowerowa

Linia odzieży Equipe RS jest przeznaczona dla wymagających kolarzy, szukających maksymalnej aerodynamiki i komfortu.

Mocno dopasowany krój, leżący niczym druga skóra cechuje się generowaniem minimalnego oporu, a jednocześnie zapewnia wygodę podczas długich i intensywnych wyścigów czy treningów.

Do wykonania tego modelu koszulki zastosowano różne technologie i materiały, aby w odpowiednim miejscu na ciele zapewnić najlepsze właściwości.

Materiał Mini Check Tex cechuje się doskonałą oddychalnością. Szybko wysycha i odprowadza wilgoć na zewnątrz co przekłada się na komfort użytkowania w każdych warunkach. Jednocześnie jest bardzo elastyczny i rozciągliwy dzięki czemu idealnie dopasuje się do ciała. 

Bezszwowe i  klejone wykończenie materiału w kluczowych miejscach jest kolejnym ukłonem w kierunku aerodynamiki. 

Koszulka posiada rozpinany zamek na całej długości, który posiada blokadę położenia rozpięcia. Kieszenie wykonane w technologii Triple Ramp Pockets - ułatwia ona wkładanie przedmiotów oraz ogranicza wydostanie się zawartości na zewnątrz.