Assos Mille GT Bib Short C2 spodenki rowerowe męskie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ASSOS
  • Kategoria: Rower » Odzież na rower
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni

Opis produktu

ASSOS to Szwajcarska marka, która zaskakuje najlepszymi materiałami oraz przemyślaną konstrukcją swoich produktów. Pojawiła się na rynku ponad 40 lat temu, jako prekursor strojów aerodynamicznych. Assos wprowadził na rynek lycrę zastępującą wełnę i bawełnę, które były odpowiedzialne na wyścigach za utratę prędkości. 

Assos Mille GT Bib Short C2 Black series spodenki kolarskie

Spodenki kolarskie na szelkach Mille GT C2 to następna generacja kultowych już spodenek Mille Gt Bib Shorts. W nowym modelu C2 nacisk położono na jeszcze większy komfort, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymaganego kolarza.

Zastosowano znany w wyższych modelach system szelek X-Frame, który zapewnia wygodę  i komfort oraz większą swobodę ruchów.

11 milimetrowa wkładka gwarantuje komfort nawet na długich treningach. Dzięki użytym technologiom 3D Waffle i Shock Absorb minimalizują dyskomfort związany z wymagającymi terenami, a odpowiednia budowa kanałów wentylacyjnych zapewnia przyjemne chłodzenie nawet podczas upałów. Technologia częściowego wszycia wkładki, powoduje że pracuje ona razem z kolarzem  zapewniając idealne dopasowanie i minimalizowanie otarć. Dzięki powłoce Sugar Blue wkładka posiada właściwości antybakteryjne oraz zapobiegające nieprzyjemnym zapachom.


Technologia Ultralight Leg Grippers to 6 centymetrowe, minimalistyczne, elastyczne paski które są praktycznie niewyczuwalne na skórze a jednocześnie zapewniają dobre i pewnie trzymanie.