Olimpius bony podarunkowe - Vouchery

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Olimpius
 • Kategoria: Inne ... » Bony Podarunkowe
 • Dostępność: Jest
 • Czas realizacji: 1-2dni
 • 100,00 zł

  Opis produktu

  Voucher Podarunkowy Olimpius w  wersji elektronicznej lub drukowanej do realizacji w sklepie internetowym oraz stacjonarnym we Wrocławiu.

  Zamów bon podarunkowy Olimpius dla najbliższej osoby i zapomnij o nietrafionych prezentach.

  W sprzedaży vouchery o wartości 50, 100, 200 i 500zł i ich wielokrotność.

   

   

  Regulamin Voucherów Podarunkowych Olimpius

  I. Warunki ogólne.
  1. Wydawcą Voucheru Podarunkowego (zwanego dalej Wydawcą) jest firma Olimpius Sp. z o.o ul. Społeczna 1, 42-280 Częstochowa, NIP 5732858297,
  2. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Voucheru i do przyjmowania płatności realizowanych za towary nabywane przez Użytkownika w sklepach stacjonarnych wydawcy oraz w sklepie internetowym www.olimpius.pl
  3. Wartość Voucherów oraz ich wzory opublikowane są na stronie internetowej www.olimpius.pl
  4. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy
  5. Okres ważności Voucheru wynosi 12 miesięcy od dnia jego sprzedaży.
  6. Niewykorzystanie Voucheru, zgodnie z terminem określonym w pkt 5 regulaminu jest równoznaczne z utratą jego ważności  i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.


  II. Realizacja Voucheru Podarunkowego
  1. Vouchery Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej. Nadwyżkę można opłacić w sklepie Wydawcy (gotówką, przelewem lub kartą płatniczą).
  2. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Voucheru Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
  3. Wydawca Zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie Voucherów, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności.

  III. Reklamacje i zwroty
  1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem Towarów przy użyciu Voucheru będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w Regulaminie   Sklepu.
  2. Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Voucherów zgodnie z procedurą opisaną w punkcie "Rezygnacja i zwrot" w Regulaminie Sklepu.

  IV. Postanowienia końcowe
  1. Kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
  2. Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

   

  *Jeśli realizujesz bon w sklepie internetowym jego numer wpisz w komentarzu do zakupów.