COMPRESSPORT Fullsocks V2 - skarpety kompresyjne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: COMPRESSPORT IM
  • Kategoria: Bieganie » Skarpety
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni

Opis produktu

Skarpety kompresyjne COMPRESSPORT® Full Socks V2 to techniczna ewolucja jednych z najbardziej zaawansowanych skarpet kompresyjnych. Dedykowane każdemu, dla kogo sport jest pasją, niezależnie od poziomu zaawansowania. Czy jesteś zawodnikiem PRO czy uprawiasz sport czysto rekreacyjnie, te skarpety są zaprojektowane z myślą o Tobie.
Full Socks V2 wykorzystują technologię stopniowej kompresji dzięki czemu mięśnie przyspieszą swoją regeneracją, jednocześnie zmniejszą podatność na wszelkiego typu kontuzje przeciążeniowe. Dodatkowa stabilizacja pracującego mięśnia w połączeniu ze stopniową kompresją zapobiegają skurczom, znacznie zwiększają wytrzymałość wysiłkową łydki, pozwalając na osiąganie coraz lepszych wyników. By każdy kolejny kilometr biegu był tym jednym krokiem „dalej”!
Ogromną zaletą COMPRESSPORT® Full Socks V2 oprócz zdolności przyspieszania regeneracji jest minimalizowanie ryzyka związanego z zakrzepica żylną czego efektem są tak zwane „ciężkie nogi”. Zabieraj ze sobą skarpety Full Socks V2 wszędzie tam, gdzie Twoje nogi narażone są na długą bezczynność – do samochodu, do samolotu, do biura czy na wakacje. Skarpety V2 to idealne, uniwersalne rozwiązanie dla Twoich nóg dające Ci pewność lekkości i bezpieczeństwa!

Rozmiary:

46-48 5M - stopa EU46-48, obwód łydki 30-36cm

46-48 5L - stopa EU46-48, obwód łydki 37-43cm


Co charakteryzuje te skarpety?

 
STOPNIOWA KOMPRESJA
Ucisk jest kontrolowany i zmniejsza się w kierunku łydki.
ZMNIEJSZENIE ZMĘCZENIA
Zredukowanie mikrourazów mięśni i wibracji pozwala zwalczać wszelkie bóle i kontuzje. 
PRZYSPIESZENIE REGENERACJI
Bądź przez cały czas zdolny do wysiłku! Zawody Ironman będą dla Ciebie łatwiejsze i nie przyniosą Ci aż tyle bólu – skarpety sportowe to klasowy produkt!
TECHNOLOGIA 3D.DOTS
Wypustki 3D.DOTS wpływają na większą stabilność i zapobiegają przesuwaniu się stopy.
WYKORZYSTANIE AKUPRESURY
Skarpety triathlonowe usprawnią krążenie krwi dzięki akupresurze wspomnianej technologii 3D.DOTS.
DOSKONAŁA TERMOREGULACJA
Temperatura Twoich stóp będzie utrzymana na właściwym poziomie – strefy wentylacyjne produktu FULL SOCKS DETOX RECOVERY IRONMAN MDot z limitowanej edycji chronią Cię przed przegrzaniem.
POBUDZENIE KRĄŻENIA KRWI W ŚRÓDSTOPIU
Na podbiciu stopy umiejscowiony jest specjalny pasek dodatkowo wspomagający proces regeneracji i powrót żylny.
OGROMNA WYRZYMAŁOŚĆ
Skarpety kompresyjne od Compressport spokojnie wytrzymają trudy Ironmana, a nawet wiele więcej!
PEŁEN KOMFORT
Zaufaj lekkości i miękkości wykorzystanych włókien, które jednocześnie pozostają niezwykle wytrzymałe na obciążenia podczas wysiłku.
 
Zaufaj uznanej marce i jak najszybciej zyskaj produkt, który lada moment może się skończyć. Skarpety sportowe z kolekcji Ironman to bardzo wyjątkowa edycja, dlatego zyskaj przewagę nad innymi już na samym starcie i zdobądź to, co polecane przez mistrzów