Pirelli SmarTube Dętka szosowa 23/33-622 (700c) Presta 35g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pirelli
  • Kategoria: Rower » Koła, opony, szytki, dętki » Dętki
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni

Opis produktu

Dętka Pirelli P Zero SmarTube to najbardziej zaawansowana dętka szosowa na rynku.


Zostały zaprojektowane i stworzone jako odpowiedz na zapotrzebowanie osiągów i niskiej masy dla profesjonalnych zawodników World Tour a ich pierwotne zastosowanie miało miejsce wewnątrz topowych szytek P Zero Race Tub SL.
Od teraz również dostępne dla każdego rowerzysty-amatora.

 

Standardowy materiał butylowy został zastąpiony TPU (termoplastyczny poliuretan), zaawansowanym tworzywem sztucznym charakteryzującym się zwiększoną elastycznością i wytrzymałością mechaniczną.
Rezultatem jest dętka która jest do 70% lżejsza, ma objętość o 50% mniejszą (po złożeniu) niż jej odpowiednik z butylu przy jednocześnie większej odporności na przebicia.


Dętki Pirelli P Zero SmarTube to ostateczna ewolucja dla rowerzystów, którzy nadal używają standardowej konfiguracji opona/dętka i chcą poprawić osiągi swoich rowerów.
To także doskonały wybór dla tych także którzy szukają lekkiej i kompaktowej dętki zapasowej do opon bezdętkowych.
Kompatybilny z hamulcami tarczowymi i szczękowymi. Występuje wyłącznie z wentylem Presta.


Waga:
Niska waga dętek Pirelli P Zero SmarTube to niepodważalna korzyść, możliwa do stworzenia dzięki najnowocześniejszej technologii. W porównaniu z tradycyjną dętką butylową, P Zero SmarTube pozwala zaoszczędzić do 70% wagi.


Materiał:
Zastąpienie butylu materiałem TPU (termoplastyczny poliuretan), nadaje P Zero SmarTube unikalne cechy które na nowo definiują pojęcie dętek, zarówno do codziennego użytku jak i dętki zapasowe.

 

Rozmiar : 700x23/32c
Wentyl : Presta 60mm
Waga : 35g
Materiał : TPU / termoplastyczny poliuretan