HJC Adwatt 1.5 Aerodynamiczny Kask Triathlonowy Black

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HJC
  • Kategoria: Rower » Kaski » Kaski AERO triathlon
  • Dostępność: Brak
  • Czas realizacji: 1-2dni

Opis produktu

HJC ADWATT aerodynamiczny kask triathlonowy, czasowy

HJC Adwatt to kask dla triathlonistów i kolarzy jeżdżących na czas, zaprojektowany i testowany w tunelu aerodynamicznym,  aby poprawić jego aerodynamiczne właściwości. Używając kasku do jazdy na czas HJC ADWATT, Victor Campenaerts i zespół LOTTO SOUDAL UCI World Tour pobili rekord godzinnej jazdy na czas w 2019 roku.

Kask posiada 2 otwory wentylacyjne zapewniające optymalny przepływ powietrza.

Jego waga to 280g bez szybki oraz 340g z zamontowaną szybką. Kask zachowuje swoje właściwości aerodynamiczne zarówno z szybką jak i bez niej, tworząc kask, który jest szybki i jednocześnie odpowiednio wentylowany. 

 

Kaski HJC są testowane w laboratorium i w warunkach zewnętrznych tak by spełniać najwyższe standardy bez względu na warunki. 

Zastosowana konstrukcja In-mold zapewnia maksymalną ochronę rowerzysty. To technologia łącząca styropian z zewnętrzną powłoką z poliwęglanu w celu uzyskania większej wytrzymałości strukturalnej. 

Wkładki w technologii X-STATIC® powstają poprzez połączenie 99,9% metalicznego srebra z powierzchnią włókna. Stałe działanie X-STATIC® sprawia, że wkładki zachopwują świeżość. Wkładkę można prać.

W zestawie z kaskiem znaduje się sztywny pokrowiec, który chroni kask i szybkę podczas transportu.

Tabela rozmiarowa:

S - 51-56 cm

M - 55-59 cm

L - 58-63 cm