MAKO Nereid Hana Mono kolorowy kostium kąpielowy damski

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mako
  • Kategoria: Pływanie » Akcesoria
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni

Opis produktu

MAKO Nereid Hana Mono kolorowy strój treningowo startowy do pływania

Mako to francuska marka założona przez pasjonatów triathlonu. Bezkompromisowa w wyborze najlepszych materiałów i użytych technologii. 

Mako Neired to damski kostium kąpielowy, którego krój został stworzony aby zapewnić maksymalny komfort i odpowiednie wsparie biustu, nie tracąc jednocześnie na odpowiednim przyleganiu tak ważnym podczas zawodów. 

Stroje kąpielowe Mako Neired są wykonane z materiału H2Infinity. H2Infinity to połączenie poliestru i PBT, które jest wyjątkowo odporne na chlor i słoną wodę.


Zastosowanie tych materiałów sprawia, że nadruk nie traci swojego koloru nawet po kilku sezonach. Dodatkowo materiał nie jest wrażliwy na chlor wiec nie straci swojej elastyczności.Właśnie dlatego stroje kąpielowe Mako mają niezwykłą żywotność, zarówno pod względem odporności na chlor, jak i trwałości nadruku.

Strój pływacki Nereid Hana Mono, oprócz swojej żywej kolorystyki, zapewnia delikatne właściwości kompresyjne. Dzięki temu strój pięknie podkreśla sylwetkę i zapewnia odpowiednie krążenie krwi nawet przy długich rozpływaniach.