Rudy Project Volantis Black/Grey -kask rowerowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: RUDY Project
  • Kategoria: Rower » Kaski » Kaski AERO triathlon
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni

Opis produktu

Rudy Project Volantis Aerodynamiczny kask szosowy, triathlonowy Kask bez szyby - dostępna osobno

 

 

Rudy Project Volantis to połączenie doskonałej aerodynamiki i funkcjonalność oraz bezpieczeństwa. Aerodynamiczny kształt sprawia, że kask znajduje zastosowanie w triathlonie, kolarstwie torowym oraz wszystkich rowerzystów chcących zmniejszyć opór aerodynamiczny. Kask posiada najnowsze rozwiązania technologiczne wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowania, takie jak wewnętrzny system wentylacji airframe, system dopasowania RSR 10. Rewolucyjna konstrukcja modelu Volantis trzech połączonych ze sobą warstw EPS In Mold zapewniając bezpieczeństwo przy zachowaniu niskiej masy i komfortu.

Kolor: czarny matowy

System AirFrame:
Za odpowiedni poziom wentylacji odpowiada specjalnie zaprojektowana przednia część wyściółki, która minimalizuje proces pocenia wewnątrz kasku, poprawiając cyrkulację powietrza nawet podczas najcięższych wyścigów czy treningów.
 
 
 
Technologia In-Mold:
pozwala na odlewanie zewnętrznej powłoki z poliwęglanu bezpośrednio podczas etapu wtryskiwania spienialnej pianki polistyrenowej (EPS). Rezultatem jest o wiele bardziej sztywna struktura, która jest odporna na uderzenia, a dodatkowo wyjątkowo lekka, co pozwala na lepszy komfort i dopasowanie. Połączene struktury EPS, elementów z poliwęglanu i egzoszkieletu tworzą dużą odporność na uderzenia, rozpraszając energię, zapewniając dużo wyższy poziom bezpieczeństwa i rozproszenie energii uderzenia na całej powierzchni skorupy kasku.
 
System RSR 10:
oferuje stałe przyleganie do całego obwodu głowy bez nacisku na konkretne partie, zapewniając tym samym komfort niespotykany dotąd w innych modelach. 
 
Bezpieczeństwo kolarza i triathlonisty jest jednym z głównych celów Rudy Project. Kaski zostały zaprojektowane, tak by zapewnić najwyższy poziom wykonania i bezpieczeństwa. Wszystkie modele kasków w tym także Volantis są wykonane z najlepszych materiałów, a fluorescencyjne kolory wraz z odblaskami zapewniają doskonałą widoczność na drodze, zwiększając bezpieczeństwo zawodników, zwracając uwagę kierowców.
Kask Rudy Project Volantis waży zaledwie 250g w rozmiarze M.
 
Cechy produktu:
 

Kask posiada 9 otworów wentylacyjnych.

  • Waga: 250g rozmiar M
  • Rozmiary: S-M(54 – 58cm) - L(59 – 61cm)
  • Certyfikaty: CE / EN 1078, CPSC 12.03,AS/NZS 2063

Brakuje Twojego rozmiaru? Napisz lub zadzwoń do nas, postaramy się pomóc! :)