No Limited Disc SL zestaw aerodynamiczny dysk + śmigło

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NoLimited
  • Kategoria: Rower » Koła, opony, szytki, dętki » Koła szosowe/czasowe
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: Na zamówienie 7 dni

Opis produktu

Koła No Limited  Disc SL - Idealny zestaw do Triathlonu czyli dysk + smigło  przeznaczony do jazdy na czas, triathlonu oraz kolarstwa torowego. Przystosowany do napędów Shimano 10 i 11 rzędowych. Posiada doskonałe właściwości aerodynamiczne niwelując opór powietrza do minimum. Bardzo lekka konstrukcja to zaleta włókna węglowego UD toray 1000, plus wypełnienie pustych przestrzeni wkładką PMI które dodatkowo zapewnia bardzo dużą sztywność całej konstrukcji w stosunku do standardowych tego typu konstrukcji o 20% . 

Triathlon dysk karbonowy przystosowany jest do montażu szytki. Wersja pod szytkę waży zaledwie 960 g, dzięki czemu sprawdza się zarówno na płaskich szybkich etapach, jak i na pofałdowanych górskich czasówkach czy zawodach triathlonowych. Dysk został wykonany w całości z karbonu .

Koło przód typu ” smigło ”  czyli w pełni karbonowe koło przednie pięcio-szprychowe niezwykle sztywna konstrukcja , obręcz w kole o wysokości 55 mm . 

Dysk jak i smigło  w standardzie wyposażone są w łożyska ceramiczne . Wersja pod oponę jest przystosowana pod system bezdętkowy .

SPECYFIKACJA:

Koło pełne typu dysk  
Materiał: UD Carbon
Szerokość obręczy: 23 mm szytka opona 25 mm 
Maksymalna dopuszczalna masa zawodnika: 115 kg
Maksymalna szerokość szytki: 25 mm
Kompatybilny z napędami 10 i 11 rzędowymi: Shimano / Sram / Campagnolo
Kolor: czarno-czerwony lub biały czarny
Waga: dysk 960 gram szytka / 1150 gram  opona 

smigło : 820 gram szytka / 960 gram opona