Oli firstLAYER potówka na rower i bieg bez rękawów

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Olimpius
  • Kategoria: Oli CUSTOM
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni

Opis produktu

 

Oli firstLAYER - Kona dreamin' collection - potówka na rower i do biegania bez rękawów

 

Rozwijamy kolekcję naszych strojów triathlonowych o produkty do codziennego treningu w chłodniejszych warunkach. Zaprojektowane i testowane przez zawodników Olimpius triathlonTEAM! Korzystając z sugestii profesjonalistów, tj. Roberta Wilkowieckiego oraz Kacpra Adama stworzyliśmy bluzę, w której wykonasz trening rowerowy oraz biegowy, bez konieczności uciążliwego przebierania się w chłodniejszych warunkach pogodowych. 

Potówka świetnie współgra wraz ze strojami comfortAERO lub podiumAERO, a także kamizelką Oli windstopperVEST.

Przemyślana konstrukcja i wyjątkowa budowa idealnie funkcjonuje w wyciągniętej pozycji rowerowej oraz tej wyprostowanej podczas biegu. Sportowy krój i przedłużany tył potówki współgra z ciałem i zabezpiecza odcinek lędźwiowy przed zimnem.

Precyzyjne wykonanie, korzystając z najlepszej jakości włoskich materiałów, z dbałością o szczegóły wykończenia.   

Potówkę Oli firstLAYER produkujemy w Polsce. Stworzona z myślą o częstym praniu, posiada trwałe kolorystycznie materiały oraz wzmocnione szwy.

 

Technologie i materiały:

Potówka - materiał SuperCool Effect: Poliester 80%, Elasan 20%, o strukturze półprzeźroczystej, doskonale dopasowany i odprowadzający wilgoć na zewnątrz. Chroni przed promieniami UV (UPF 50+). Rekawy zakończone innowacyjną budową przy nadgarstku. Otwór na kciuk zapobiega ściąganiu rękawków w przypadku dłuższego chwytu kierownicy rowerowej. Dół potówki wykończony antypoślizgowym PowerBandem 5cm. 

 

 
TABELA ROZMIARÓW