Olimpius comfortAERO spodenki triathlonowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Olimpius
  • Kategoria: Stroje TRI » Spodenki i koszulki
  • Dostępność: Brak
  • 279,00 zł

Opis produktu

Olimpius comfortAERO 2020 spodenki triathlonowe

 

Zaprojektowane i testowane przez zawodników olimpius triathlonTEAM korzystając z sugestii profesjonalistów, Roberta Karasia i Kacpra Adama. Przeznaczone do długich dystansów w triathlonie, doskonale sprawdzą się także  na dystansach krótkich . Wiemy czego oczekuje zawodnik od stroju, który towarzyszy mu podczas całych zawodów. Nasze stroje dają pewność pełnej funkcjonalności, komfortu użytkowego, wytrzymałości i jakości wykonania.

Produkujemy je w Polsce z najlepszych włoskich materiałów, dodatków i wkładek. 

Technologie i materiały

Spodenki - materiał Power GoFFrato: Poliester 80%, Spadndex 20%  o strukturze plastra miodu, szybkoschnący i doskonale dopasowany. Chroni Przed promieniami UV (UPF 50+), technologia włókien chłodzących Cool Touch włoskiej marki Creora.  Nogawki wykończone tym samym materiałem, z kieszeniami po obu stronach na żele czy batony energetyczne.

Wkładka triathlonowa ELASTIC INTERFACE o grubości 6mm - najlepsza wkładka tri na rynku, jest miękka i bardzo elastyczna, dzięki perforacjom bardzo dobrze oddycha i szybko wysycha. Specyficzna struktura materiału zapobiega otarciom i podrażnieniom podczas biegu.

 

Zamek -  YKK AUTOLOCK WATERPROOF - wodoodporny zamek z elementem odblaskowym dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas treningów.

Kieszeń z tyłu pomieści telefon.