Olimpius comfortAERO V2 BLACK strój triathlonowy damski

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Olimpius
  • Kategoria: Stroje TRI » Odzież Oli SportsWEare
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni
  • 649,00 zł 599,00 zł

Opis produktu

Znalezione obrazy dla zapytania olimpius logo

Olimpius comfortAERO V2 BLACK -  strój triathlonowy 

 

Zaprojektowany i testowany przez zawodników olimpius triathlonTEAM korzystając z sugestii profesjonalistów, Roberta Karasia i Kacpra Adama. Przeznaczony do długich dystansów w triathlonie, doskonale sprawdzi sie także jako strój treningowy lub na dystansach krótkich . Wiemy czego oczekuje zawodnik od stroju, który towarzyszy mu podczas całych zawodów. Nasze stroje dają pewność pełnej funkcjonalności, komfortu użytkowego, wytrzymałości i jakości wykonania.

Produkujemy je w Polsce z najlepszych włoskich materiałów, dodatków i wkładek. Nadruki metodą sublimacji są praktycznie niezniszczalne, a ograniczeniem wzorów i kolorów jest tylko wyobraźnia.

Technologie i materiały

Strój comfortAERO uszyty z materiałów maksymalnie elastycznych, oddychających i komfortowych.

 

Zamek w każdym z naszych strojów jest od wewnątrz wykończony delikatnym materiałem, aby minimalizować ryzyko otarć i podrażnień. 

Strój rozpinany na zamek  z możliwością zablokowania na całej długości.

       

 

Przedłużony rękaw świetnie chroni przed promieniami słonecznymi. Każdy z materiałów zastosowanych na stroju zapewnia ochronę UV 50+.

Wykończenie rękawa 'na surowo' bez żadnych szwów gwarantuje brak ucisku i lepsze krążenie.

 

Jednoczęściowy strój z całkowicie rozpinaną górą.

Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia zakładanie stoju np. podczas dobiegu do strefy zmian, gdy strój jest założony do połowy, pod pianką tri.

       

Duża kieszeń z tyłu, z wejściami z dwóch stron. Pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, nawet bidon!

Powerband - element materiału na zakończeniu nogawek, wykończony od spodu delikatnymi kropkami silikonu - z uwagi na ich ułożenie nie powoduje odparzeń. Zapobiega nadmiernemu przesuwaniu materiału.

 

       
Najlepsza dostępna na rynku włoska wkładka triathlonowa Elastic Interface o zmiennej gęstości i grubości od 2 do 5mm. Wkładka jest miękka i bardzo elastyczna, dzięki perforacjom bardzo dobrze oddycha i szybko wysycha.
Specyficzna struktura wkładki zapobiega otarciom i podrażnieniom podczas biegu.

Zastosowanie różnych materiałów o specyficznych właściwościach w poszczególnych panelach stroju zapewnia w zależności od miejsca odpowiednią elastyczność, wentylację, kompresję lub właściwości hydrofobowe.

W spodenkach zastosowaliśmy dodatkowo technologie włókien chłodzących Cool Touch. 

 

 

 
TABELA ROZMIARÓW