Olimpius strój triathlonowy z nadrukiem - Voucher

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Olimpius
  • Kategoria: Bony Podarunkowe
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni
  • 879,00 zł

  • Historia ceny

Opis produktu

Podaruj usługę stworzenia wyjątkowego, niepowtarzalnego stroju triathlonowego.

Vouchery papierowe i elektroniczne wysyłamy w dni robocze.

Odzież triathlonowa #OliSportsWEare jest zaprojektowana i testowana przez zawodników olimpius triathlonTEAM korzystając z sugestii profesjonalistów, Tomasza Brembora, Roberta Wilkowieckiego, Kacpra Adama i innych czołowych polskich triathlonistów. Wiemy czego oczekuje zawodnik od strojów, które towarzyszą mu podczas zawodów i treningów.

Nasze stroje dają pewność pełnej funkcjonalności, komfortu użytkowego, wytrzymałości i jakości wykonania.

Przeznaczone do długich dystansów w triathlonie, doskonale sprawdzą sie także jako strój treningowy lub na dystansach krótkich . Wiemy czego oczekuje zawodnik od stroju, który towarzyszy mu podczas całych zawodów. Nasze stroje dają pewność pełnej funkcjonalności, komfortu użytkowego, wytrzymałości i jakości wykonania.

Produkujemy je w Polsce z najlepszych włoskich materiałów, dodatków i wkładek. Nadruki metodą sublimacji są praktycznie niezniszczalne, a ograniczeniem wzorów i kolorów jest tylko wyobraźnia.

 

Voucher podarunkowy  jest dostępny dla dwóch modeli naszych strojów:

#comfortAERO - najbardziej komfortowy strój triathlonowy naszej produkcji. Wykonany z niezwykle elastycznych materiałów, które idealnie dopasowują się do ciała i nie ograniczają ruchomości. 

#podiumAERO - aerodynamiczny strój triathlonowy. Mocno dopasowany strój, wykonany ze sztywniejszych materiałów o właściwościach kompresyjnych. Krój zaprojektowany, aby generował jak najmniejsze opory, nie marszczył się w kluczowych dla aerodynamiki miejscach.

Każdy ze strojów może być zamówiony w dwóch wersjach:

strój z PERSONALIZACJĄ - wybierz gotowy wzór z naszego katalogu, dodaj do niego personalizację w postaci imienia, nazwiska, logotypów, dopasuj go również kolorystycznie. 

strój FULL CUSTOM - wykonany w pełni według wytycznych - dowolne wzory, kolory, personalizacje. 

 

Szczegółowe informacje dotyczące modeli strojów, procesu produkcji , zamówień itd. znajdziesz poniżej: