Orca APEX FLEX pianka triathlonowa męska

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ORCA
  • Kategoria: Pływanie » Pianki męskie
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni
  • 3 399,00 zł 2 889,00 zł

Opis produktu

Orca APEX FLEX pianka triathlonowa męska. Nowość Orca na sezon 2022. 

RE-evolution modelu Orca Alpha z lat poprzednich.

Pianka triathlonowa Orca Apex Flex oferuje elastyczność jakiej nie ma żadna inna pianka.

Pianka przeznaczona dla zaawansowanych pływaków z solidnymi podstawami treningowymi oczekującymi ponadprzeciętnej elastyczności, bez nadmiernej wyporności. 

Krótki zamek z tyłu zapewnia bardzo dobre dopasowanie. W połączeniu z najbardziej elastycznymi materiałami na rynku i najlepszymi właściwościami hydrodynamicznymi sprawia to, że jest to najszybsza pianka przeznaczona dla dobrych pływaków. 

Technologie użyte w piance:

Neopren Yamamoto to połączenie innowacyjności, jakości i zaawansowanych technologii.

Technologia Yamamoto 44, stosowana w najlepszych modelach ORCA, została połączona z bardzo rozciągliwą podszewką Infinity Skin 2, która zapewnia optymalną swobodę ruchów ramion.

 

Powłoka wewnętrzna  to opatentowana podszewka InfinitySkin. Dzięki swoim właściwościom odgrywa bardzo ważną rolę w elastyczności całej pianki. Została wykonana z bardzo rozciągliwego nylonu, a dzięki swojemu strategicznemu rozłożeniu pozwala jeszcze efektywniej przenosić ruchy pływaka.

Technologia SCS

To specjalnie zaprojektowana powłoka neoprenu charakteryzująca się całkowitym zamknięciem swoich struktur. Super Composite Skin to wzór dla wszystkich producentów strojów i pianek triathlonowych. Dzięki jego stosowaniu zmniejsza się opór w wodzie, a tym samym płyniemy szybciej. Mikrostruktury powłoki SCS odpychają wodę w kontakcie z powietrzem oraz zmniejszają rezystancję powierzchniową w kontakcie z wodą. W porównaniu ze zwykłą powłoką SCS, ta cechuje się jeszcze mniejszym tarciem! Mniejsze tarcie = wyższa prędkość.

0.88 Free

Technologia 0.88 Free została opracowana wspólnie z Yamamoto wyłącznie dla firmy ORCA w celu stworzenia najbardziej elastycznego materiału, jaki jest dostępny na rynku. Neopren o grubości zaledwie 0,5 mm, łączy w sobie najlepszą wyściółkę z warstwą tytanu zapewniającą lepszą izolację termiczną. Ten materiał jest umieszczony na ramionach i zapewnia niezbędną kompresję mięśni ramion oraz maksymalną elastyczność podczas zginania łokci w trakcie pływania.