Rudy Project Volantis BK -kask rowerowy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: RUDY Project
 • Kategoria: Rower » Kaski » Kaski AERO triathlon
 • Dostępność: Jest
 • Czas realizacji: 1-2dni
 • 839,00 zł

  Opis produktu

  Rudy Project Volantis to połączenie doskonałej aerodynamiki i funkcjonalność oraz bezpieczeństwa. Aerodynamiczny kształt sprawia, że kask znajduje zastosowanie w triathlonie, kolarstwie torowym oraz wszystkich rowerzystów chcących zmniejszyć opór aerodynamiczny. Kask posiada najnowsze rozwiązania technologiczne wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowania, takie jak wewnętrzny system wentylacji airframe, system dopasowania RSR 10. Rewolucyjna konstrukcja modelu Volantis trzech połączonych ze sobą warstw EPS In Mold zapewniając bezpieczeństwo przy zachowaniu niskiej masy i komfortu.

  Kolor: czarny matowy

   

  System AirFrame:
  Za odpowiedni poziom wentylacji odpowiada specjalnie zaprojektowana przednia część wyściółki, która minimalizuje proces pocenia wewnątrz kasku, poprawiając cyrkulację powietrza nawet podczas najcięższych wyścigów czy treningów.
   
   
   
  Technologia In-Mold:
  pozwala na odlewanie zewnętrznej powłoki z poliwęglanu bezpośrednio podczas etapu wtryskiwania spienialnej pianki polistyrenowej (EPS). Rezultatem jest o wiele bardziej sztywna struktura, która jest odporna na uderzenia, a dodatkowo wyjątkowo lekka, co pozwala na lepszy komfort i dopasowanie. Połączene struktury EPS, elementów z poliwęglanu i egzoszkieletu tworzą dużą odporność na uderzenia, rozpraszając energię, zapewniając dużo wyższy poziom bezpieczeństwa i rozproszenie energii uderzenia na całej powierzchni skorupy kasku.
   
  System RSR 10:
  oferuje stałe przyleganie do całego obwodu głowy bez nacisku na konkretne partie, zapewniając tym samym komfort niespotykany dotąd w innych modelach. 
   
  Bezpieczeństwo kolarza i triathlonisty jest jednym z głównych celów Rudy Project. Kaski zostały zaprojektowane, tak by zapewnić najwyższy poziom wykonania i bezpieczeństwa. Wszystkie modele kasków w tym także Volantis są wykonane z najlepszych materiałów, a fluorescencyjne kolory wraz z odblaskami zapewniają doskonałą widoczność na drodze, zwiększając bezpieczeństwo zawodników, zwracając uwagę kierowców.
  Kask Rudy Project Volantis waży zaledwie 250g w rozmiarze M.
   
  Cechy produktu:
   

  Kask posiada 9 otworów wentylacyjnych.

  Opcjonalnie podnoszona szybka przyciemniana

   

  • Waga: 250g rozmiar M
  • Rozmiary: S-M(54 – 58cm) - L(59 – 61cm)
  • Certyfikaty: CE / EN 1078, CPSC 12.03,AS/NZS 2063