Spiuk Trienna Buty triathlonowe czarne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SPIUK
  • Kategoria: Rower » Buty rowerowe » Buty rowerowe TRI
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2 dni

Opis produktu

Spiuk Trienna Buty triathlonowe czarne

Buty triathlonowe opracowane we współpracy z Mario Molą. Przeznaczone do startów na każdych dystansach : sprinterskich, olimpijskich, średnich i długich. Buty Spiuk Trienna zostały stworzone dla zawodników, którzy szukają dużej wentylacji i łatwego, szybkiego zakładania w strefie zmian.

 
Podeszwa z włókna szklanego i nylonu z kanałami wentylacyjnymi i indeksem sztywności 7.

 

Technologie:

 

Dystem DSS - Drilling Shell System - konstrukcja z wieloma perforacjami, która sprzyja wentylacji. Jej strategiczny rozkład umożliwia aktywację wewnętrznych kanałów powietrznych, co sprzyja bardziej efektywnemu odprowadzaniu ciepła.

Materiał kompozytowy z polimerową konstrukcją wzmocnioną włóknem szklanym z którego wykonana jest podeszwa zapewnia doskonałą sztywność, wagę, trwałość i stosunek cena/jakość. W połączeniu z autorską geometrią zapewnia doskonałą efektywność pedałowania. 

Duży pasek Velcro ® ułatwia zakładanie i zapinanie, dodatkowo zapewniając idealne dopasowanie do stopy.

Podwójne mocowanie Preclip na pięcie i wewnętrznej krawędzi ułatwia użycie butów w dyscyplinach około-triathlonowych.

Aby dobrać odpowiedni rozmiar, zmierz długość swojej stopy. Dodaj to tego 2-5 mm (w zależności od tego jaki zapas preferujesz). Porównaj wyniki z tabelą, która pokazuje długość wkładki dla danego rozmiaru. Możesz również skonsultować się z nami jeśłi masz wątpliwości :)