SuperFeet Black - wygrzewane wkładki do butów kolarskich, szosowych

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SUPERFEET
  • Kategoria: Inne ... » Wkładki do butów » SUPERFEET
  • Dostępność: Jest
  • 249,00 zł

Opis produktu

 

Znalezione obrazy dla zapytania superfeet

 

80% ludzi ma niestabilne stopy. Jest to spowodowane zmianami w środowisku w którym zyjemy. Nasza stopa została zaprojektowana tak, aby dostosowywać się do nierównego, naturalnego terenu. Nasz świat staje się coraz bardziej płaski, twardszy i mniej naturalny. Chodzimy po betonowych chodnikach, twardych podłogach, biegamy po ulicach, co raz mniej czasu spędzamy w terenie miękkim, niestabilnym, zróżnicowamym.  Z tego powodu nasze stopy maksymalnie rotują do wewnątrz, starając się dopasować do powierzchni. Mamy tendencję do pozostawania w tej pozycji zbyt długo. Konsekwencą takiej ewolucji i stylu życia są kontuzje w obrębie całego ciała. Jeśli znasz problemy takie jak:

ból kolana, pleców, pięt

zapalenie powięzi podeszwowej

nadpronacja

ostrogi piętowe

haluksy

płaskostopie

syndrom pasma biodrowo-piszczelowego

zapalenie achillesa

zespół mięśnia piszczelowego tylnego

przeciążenia czy złamania przeciążeniowe piszczeli

te wkładki są właśnie dla Ciebie.

 

Wkładki Superfeet nadają się do każdej aktywności. W narciarstwie poprawią czucie narty i przyspieszą ich reakcję. Biegaczom znacznie poprawią stabilność w bucie, zwiększą wydajność i przede wszystkim zapobiegną urazom. Także rowerzyści skorzystają na zastosowaniu wkładek. Niestabilna stopa powoduje stratę energii i gorsze jej przekazanie na pedały. W butach codziennych przede wszystkim pomagają w profilaktyce wszelkich kontuzji i zapobiegają powstawaniu nowych.

 

 Jeśli nie będziesz zadowolony ze swoich wkładek (w co oczywiście wątpimy), możesz je zwrócić w ciągu 60 dni od daty zakupu!

Proces formowania wkładek trwa ok. 30 minut dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty tel. 343654344 w godz. 10-18.00

 

Personalizowana wkładka Superfeet Black polecana jest do butów codziennych oraz do biegania. Ze względu na niewielką grubość pasuje do więszkości modeli obuwia.


Znalezione obrazy dla zapytania bieg uliczny

 

Dlaczego właśnie Superfeet?

Superfeet skupia się na podparciu tylnej części stopy, ponieważ to w tej części zostaje zapoczątkowana większość ruchów stopy (stanie, chodzenie i bieganie).

 

Każdy staw musi maksymalizować swoją wydajność, aby stopa funkcjonowała sprawnie. Wkładki Superfeet pomagają stawowi poprzecznemu stępu stabilizować stopę. Staw skokowo-piętowy może wtedy działać jak skuteczny amortyzator. Przywraca pełne działanie stawowi śródstopno-paliczkowemu palucha i napędza ruch naprzód. 

 

Stopa wykonuje dwa podstawowe ruchy:

 

Pronacja: Naturalny sposób amortyzacji ciała. Podczas pronacji stopa wydłuża się, absorbując ciężar ciała, i dostosowuje się do powierzchni podłoża. Z powodu twardych, płaskich powierzchni, po jakich chodzimy, nasze stopy w trakcie chodu mają tendencję do zbyt długiego pozostawania w pozycji pronującej.

 

Supinacja: Naturalny sposób, w jaki stopa zapewnia ciału mocną, stabilną podstawę. Podczas supinacji stopa odbija się z pronacji, stając się sztywną dźwignią, która pomaga ciału utrzymać wyprostowaną postawę i poruszać się do przodu.

 

the-science-6

Niestabilne stopy w trakcie chodu pozostają zbyt długo w pronującej pozycji co obniża ich naturalną zdolność do skutecznej amortyzacji.

Przeciętnie aktywny człowiek wykonuje 8 000-13 000 kroków dziennie. Jeśli stopy nie mają właściwego podparcia, niestabilny ruch może prowadzić wyżej wymienionych problemów zdrowotnych. Superfeet pomaga stabilizować stopy, aby mogły skuteczniej funkcjonować.

 

Trzy kluczowe cechy każdej wkładki Superfeet:

  1. Wyprofilowane wgłębienie na piętę: obejmuje i ustawia w odpowiedniej pozycji tkankę miękką pod piętą, maksymalizując naturalną amortyzację.
  2. Podparcie tylnej części stopy: podparcie odczuwane w tylnej części łuku stopy oraz w przedniej części pięty wynika z precyzyjnego kształtu wkładki Superfeet.
  3. Solidna stabilizacja: mocna warstwa piankowa oraz nakładka stabilizująca tworzą w połączeniu trwały kształt, z którego słynie Superfeet.the-science-2

 

Jeśli chcesz poprawić swoje osiągnięcia w sporcie, zwiększyć czucie butów, które przełoży się na lepsze wyniki lub chcesz w końcu uwolnić się od kontuzji wypróbuj wkładki Superfeel. 
 
Oto jak przebiega proces tworzenia personalizowanych wkładek Superfeet 
 Proces formowania wkładek trwa ok. 30 minut dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty tel.535 133 660 w godz. 10-18.00