TriathlonCAMP/Przyspiesz - zapisy na obóz - Gandia - 7dni

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TriathlonCAMP
  • Kategoria: Treningi & Obozy
  • Dostępność: Jest

Opis produktu

In Tydzień pracy treningowej w wersji TriathlonCAMP - ZAPISY na 7dniowy obóz w Hiszpanii -  Prowadzony przez trenerów Przyspiesz Kubę Żurka, Bartka Malinowskiego, Rafała Stefańskiego oraz Kacpra Adama zawodnika PRO, dwukrotnego Mistrza Polski Elity w triathlonie na dystansie 1/2IM. Ilość trenerów dostosowujemy do liczebności grupy, przyjmując co najmniej 1trener na 8osób!
 
Zakwaterownie w pierwsej lini od morza, w hotelu Bayren & Spa **** - tuż przy najdłuższej piaszczystej plaży, wschodniego wybrzeża Hiszpanii! Hotel Bayren to wyjątkowe miejsce z duchem sportowym, z którego korzystają kadry oraz zawodowe grupy kolarskie tj. Lotto Soudal!
 
Zapewniamy pracę w małych, kameralmych grupach, na każdym poziomie zaawansowania. Zawsze zapewniamy co najmniej jednego trenera na każde 8osób trenujących! 
 
Chcesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące? Rodzina i dzieci nietrenujące rozliczają jedynie koszty zakwaterowania i transferów lotniskowych!
 
 
Czego dotyczy nasza oferta?
 
Wyjątkowy obóz triathlonowy podczas, którego będziemy cieszyć się pięknymi trasami treningowymi w regionie Gandia - Valencja, słynącego z upraw pomarańczy i świetnych tras rowerowych z doskonałym asfaltem.
 
W naszych treningach poznasz aspekty wszystkich 3sportów triathlonu, technkę pływania, jazdy na rowerze, biegu, a także relaksacji - jogi dla sportowców wytrzymałościowych.
 
Cena rezerwacji widoczna w karcie produktu zawiera: usługę rezerwacji hotelowej, transfer zbiorowy z lotniska Walencja i na lotnisko Walencja w dniach 24.02 oraz 2.03. 2024r. wraz z rowerem!
 
 
Cena obozu to 890euro/os w pokóju dwuosobowy lub 1090euro/os w pokoju jednoosobowym.
Kwota obozu rozliczana na miejscu, obejmuje:
 
  • 7noclegów w 4gwiazdkowym hotelu **** RH Bayren & Spa z wyżywieniem sportowym Half Board (śniadanie oraz obiado kolacja), basenem, siłownią i strefą wellness,

https://www.hotelrhbayren.com/fotos

  • Opcje zakwaterowania - miejsce w pokoju w wersji BayRoom 1 osobowym - 1090Euro,  2 osobowym - 890Euro/os. Istnieje możliwość wyboru pokoju o wyższym standardzie(cena określana indywidualnie), zgodnie z ofertą hotelu, prezentowaną w tym linku: https://www.hotelrhbayren.com/en/rooms

 

  • Wyżywienie sportowe Half Board(tj. śniadanie i obiadokolacja). Lunch jemy w lokalnych miejscach, z kuchnią hiszpańską - płatne indywidualnie:)
 
  • Opiekę trenerską, 5-7 treningów pływackich, 3-5treningów rowerowych, 3 - 5 treningów biegowych z uwzględnieniem techniki, w tym marszobieg w przepięknych, skalistych górach, 2 treningi regeneracyjne z elementami jogi i masażu, 2 treningi wzamcające core stability.

 

  • Wejścia na obiekty sportowe - basen oraz stadion lekkoatletyczny
  • Transfer do i z hotelu na lotnisko Walencja w dniu 24.02 oraz 2.03 (Wro-Val) został uwzględniony w cenie rezerwacji! Nie musisz się martwić o transport. Czekamy na Ciebie na lotnisku:)
 
Uczestnikom sugerujemy wykupienie ubezpieczenia KL i NNW na czas wyjazdu!
 
Osoby towarzyszące nie biorące udziału w treningach opłacaja tylko koszty pobytu i transferów. Prosimy o podanie ilość osób towarzyszących i/lub wiek dzieci do zakwaterowania w wybranym pokoju z powyższego linku.
 
W komentarzu do rezerwacji prosimy o informację o zakupionym locie i chęci skorzystania z transferu do/z hotelu.
 
Chcesz abyśmy zarezerowali dla Ciebie rower? Prosimy o kontakt! Cena wypożyczenia roweru szosowego Focus to koszt ok 150-180E/tydzień. Rower dostarczamy pod hotel Bayren! Tutuaj możesz sprawdzić ofertę:
 
 
Terminy obozów zostały opracowane zgodnie z lotami lini Ryanair oraz Wizzair kursującymi do Alicente i Walencji z głównych miast w Polsce. Prosimy o przesłanie wykupionych biletów w celu ustalenia transferu z lotniska.  Bilety lotnicze, każdy z uczestników rezerwuje osobiście.
 
Istnieje możliwość dotarcia na obóz +/-1-2dni 
 
 
UWAGI KOŃCOWE:
 
1. Potwierdzeniem rezerwacji dla wybranego terminu jest dokonanie opłaty rezerwacyjnej 249zł widocznej w karcie produktu.
2. W przypadku rezygnacji z obozu kwota rezerwacji jest bezzwrotna.
3. W przypadku nieparzystej liczby uczestników obozu, kwotę pokoju jednoosobowego ponosi zawodnik/zawodniczka.
4. W przypadku mniejszej liczby uczestników tj. do 8osób, obóz zostanie poprowadzony przez jednego trenera.