TriathlonCAMP z ekipą Przyspiesz w Valencja - Gandia - 7dni obozowych

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TriathlonCAMP
  • Kategoria: Oli TRAVEL & CAMP
  • Dostępność: Jest

Opis produktu

Tydzień pracy treningowej w wersji TriathlonCAMP - wraz z kibicowaniem lub startem w Maratonie Valencja 3.12.2023:) Prowadzony przez Kubę Żurka trenera grupy treningowej Przyspiesz oraz Kacpra Adama zawodnika PRO, dwukrotnego Mistrza Polski Elity w triathlonie na dystansie 1/2IM.
 
Zakwaterownie w pierwsej lini od morza, w hotelu Bayren & Spa **** - najdłuższa plaża piaszczysta, wschodniego wybrzeża Hiszpanii! Piękne miejsce ze sportowym wyżywieniem!
 
Grupa max. 20 osobowa, dzielona na mniejsze, na każdym poziomie zaawansowania. 
 
Zabierz ze sobą osoby towarzyszące! Rodzina i dzieci nietrenujące rozliczają jedynie koszty zakwaterowania i transferów lotniskowych!
 
 
Czego dotyczy nasza oferta?
 
Wyjątkowy obóz treningowy połaczony ze startem lub kibicowaniem podczas Maraton Valencja 3.12.2023. Będziemy wyostrzać formę przed maratonem, a po nim cieszyć się pięknymi trasami treningowymi w regionie Gandia - Valencja. Ci z Was, którzy nie startują mają możliwość odwiedzić jedną z piękniejszych stolic kulturowych na Świecie, a przy okazji pokibicować startującym w maratonie!
 
W naszych treningach poznasz aspekty wszystkich 3sportów triathlonu, technkę pływania, biegu, relaksacji - jogi dla sportowców wytrzymałościowych, a także radosnego spojrzenia na apekt psychologii w treningu triathlonisty długodystansowego.
 
Cena zawiera: opiekę trenerską, 5-7 treningów pływackich, 3-5treningów rowerowych, 3 - 5 treningów biegowych z uwzględnieniem techniki, oddechu przeponowego, w tym marszobieg w przepięknych, skalistych górach, 2 treningi regeneracyjne z elementami jogi i masażu, 2 treningi wzamcające core stability, a do tego praca w przyjaznej, atmosferze dostosowanej do indywidualnych potrzeb uczestników,
usługę rezerwacji hotelowej i transferowej, podatek vat.
 
Usługi dodatkowe płatne na miejscu:
 
  • 7noclegów w 4gwiazdkowym hotelu **** RH Bayren & Spa z pełnym wyżywieniem sportowym Full Board (śniadanie, obiad i kolacja), basenem, siłownią i strefą wellness,

https://www.hotelrhbayren.com/fotos

  • Miejsce w pokoju w wersji BayRoom 1 osobowym - 615Euro,  2 osobowym - 399Euro/os,

Istnieje możliwość wyboru pokoju o wyższym standardzie(cena określana indywidualnie), zgodnie z ofertą hotelu, prezentowaną w tym linku:

https://www.hotelrhbayren.com/en/rooms

  • Transfer do i z hotelu na lotnisko Alicante w dniu 1.12 oraz 8.12 został uwzględniony w cenie rezerwacji! Nie musisz się martwić o transport. Czekamy na Ciebie na lotnisku:)
  • Transfer do i z Walencji przed startem po odbiór pakietu startowego oraz następnego dnia na linię startu i spowrotem to koszt ok 10E - kolej miejska (Valencia - Gandia). 
  • Pakiet startowy w Marathon Valencja - zapisz się tutaj. nie musisz brać udział w wyścigu aby dołączyć do naszego obozu!
 
Uczestnikom sugerujemy wykupienie ubezpieczenia KL i NNW na czas wyjazdu!
 
Osoby towarzyszące nie biorące udziału w treningach opłacaja tylko koszty pobytu i transferów. Prosimy o podanie ilość osób towarzyszących i/lub wiek dzieci do zakwaterowania w wybranym pokoju z powyższego linku.
 
W komentarzu do rezerwacji prosimy o informację o zakupionym locie i chęci skorzystania z transferu do/z hotelu.
 
Chcesz abyśmy zarezerowali dla Ciebie rower? Prosimy o kontakt! Cena wypożyczenia roweru szosowego Focus to koszt ok 150-180E/tydzień. Rower dostarczamy pod hotel Bayren! Tutuaj możesz sprawdzić ofertę:
 
 
Terminy obozów zostały opracowane zgodnie z lotami lini Ryanair oraz Wizzair kursującymi do Alicente i Walencji z głównych miast w Polsce. Prosimy o przesłanie wykupionych biletów w celu ustalenia transferu z lotniska. 
 
Istnieje możliwość dotarcia na obóz +/-1-2dni 
 
 
UWAGA:
 
1. Potwierdzeniem rezerwacji dla wybranego terminu jest dokonanie opłaty 1499zł widocznej w karcie produktu.
2. W przypadku rezygnacji z obozu pobieramy:
-w terminie krótszym niż 21 dni - 300zł  opłaty rezerwacyjnej,
-w terminie krótszym niż 14 dni - 500zł opłaty rezerwacyjnej,
-w terminie krótszym niz 7 dni - 1000zł opłaty rezerwacyjnej,