Orca Alpha pianka triathlonowa model 2021

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ORCA
  • Kategoria: Pływanie » Wybór pianki triathlonowej
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: 1-2dni

Opis produktu

 

Orca Alpha pianka triathlonowa model 2021 Nowość

Alpha oferuje pływalność i elastyczność jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłeś!

Flagowy model Orca Alpha to kombinacja materiałów, która sprawia że Alpha 2021to najbardziej elastyczna pianka dostępna na rynku triathlonowym.

Pianka przeznaczona dla zaawansowanych pływaków z solidnymi podstawami treningowymi oczekującymi ponadprzeciętnej elastyczności.

Po wprowadzeniu w świat triathlonu neoprenu Aerodome, Orca po raz kolejny podnosi poprzeczkę i prezentuje innowacyjny materiał. Super wyporny neopren Exo Cell Dots wykorzystany jest w najbardziej kluczowych miejscach modelu Alpha i ma on na celu optymalizację położenia ciała w wodzie co wpływa na siłę pociągnięcia ramion i dynamikę pracy nóg.

Wybierając rozmiar korzystaj z tabeli rozmiarów lub skontaktuj się z nami. 

Aby osiągać najlepsze międzyczasy w wodzie Alpha wykorzystuje 0.88mm panele FreeArms wykonane z 5 warstwowego neoprenu Yamamoto 40 i 44 przechodzące przez ramiona, barki oraz pod pachami. Te cienkie płaty neoprenowe zapewniają nieograniczony zakres ruchu - wielu triathlonistów twierdzi, że nawet nie czują pianki na sobie. Dzięki doskonałemu połączeniu paneli FreeArm Alpha jest idealną pianką dla tych, którzy poszukują ulgi w pływaniu bez żadnych kompromisów.

Technologie użyte w piance:

Neopren Yamamoto to połączenie innowacyjności, jakości i zaawansowanych technologii.

 

Yamamoto 40 i 44 to neopren charakteryzujący się niezwykle dużą elastycznością. Dzięki temu nie powoduje krępowania ruchów pływaka i sprawia, że pianka będzie reagowała na każdy ruch pływaka i będzie ściśle z nami współpracowała. Dzięki zerowej "wchłanialności" wody produkty oparte na tym neoprenie pozwalają pływać jeszcze szybciej. Poza doskonałą wypornością i elastycznością neopren jest bardzo wytrzymały dzięki czemu będzie służył przez bardzo długi okres czasu bez straty swoich właściwości.

 

To specjalnie zaprojektowana powłoka neoprenu charakteryzująca się całkowitym zamknięciem swoich struktur. Super Composite Skin to wzór dla wszystkich producentów strojów i pianek triathlonowych. Dzięki jego stosowaniu zmniejsza się opór w wodzie, a tym samym płyniemy szybciej. Mikrostruktury powłoki SCS odpychają wodę w kontakcie z powietrzem oraz zmniejszają rezystancję powierzchniową w kontakcie z wodą. W porównaniu ze zwykłą powłoką SCS, ta cechuje się jeszcze mniejszym tarciem! Mniejsze tarcie = wyższa prędkość.

 

Powłoka wewnętrzna  to opatentowana podszewka InfinitySkin. Dzięki swoim właściwością odgrywa bardzo ważną rolę w elastyczności całej pianki. Została wykonana z bardzo rozciągliwego nylonu, a dzięki swojemu strategicznemu rozłożeniu pozwala jeszcze efektywniej przenosić ruchy pływaka.

Hydrolite to to panele pokryte specjalną powłoką, która nie absorbuje wody oraz dodatkowo usprawnia zdejmowanie pianki

0.88 Free to rewolucyjny materiał opracowany przez firmę Orca. Pięciowarstwowa konstrukcja w połączeniu z opatentowaną powłoką tytanową utrzymującą ciepło daje efekt świetnej izolacji i niezwykłej lekkości materiału. Ekstremalna elastyczność, wysoka pływalność i świetna izolacja , a także niski opór w wodzie to zasługa  technologii 0,88 Free.

 


Zobacz jak odpowiednio dopasować piankę triathlonową: